Skocz do zawartości
Forum

Czy istnieje ryzyko, że mogło dojść do zapłodnienia?


emilia189

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio były walentynki i wtedy doszło do mojego pierwszego razu z chłopakiem. Wypiliśmy trochę alkoholu, ale raczej nie było tak, że byliśmy bardzo pod wpływem. Zaczęliśmy. I wtedy jakby czas mijał tak szybko, że nie wiem czy zrobiliśmy wszystko dobrze. Użyliśmy prezerwatywy, ale nie mam pewności czy była właściwie założona i czy nie mogło dojść przypadkiem do jej uszkodzenia. Mój partner powiedział mi, że skończył (we mnie), jednak na drugi dzień twierdził, że nie doszedł, bo nie był nawet w stanie przez alkohol. Po drugie po chwili zaczęliśmy robić to drugi raz (oczywiście za pomocą nowej prezerwatywy), zatanawiam się czy to możliwe, aby po dojściu, chłopak mógł prawie od razu kochać się drugi raz. Teraz nie jestem zbyt przekonana czy coś poszło nie tak i zaczęłam sobie gdybać i trochę się boję, co jeśli. Raczej powinno być wszystko okej, bo użyliśmy prezerwatyw i możliwe, że wcale nie doszedł. Czy jest duże prawdopobieństwo, że coś poszło źle? Wspomnę, że okres skończył mi się 2 lutego.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...