Skocz do zawartości
Forum

Żona nie ma ochoty na sex


Rekomendowane odpowiedzi

Witam jesteśmy 15 lat po ślubie i mam problem, otóż żona straciła ochotę na sex jak proponuje zbliżenie to wymyśla różne cuda, że nie ma czasu, że jest zmęczona. Już zaczynam w internecie rozglądać się za kimś innym w domu jest nerwowa atmosfera, zaczynam poważnie myśleć o rozwodzie. Jak sobie pomyśle jak było wcześniej wspaniale to aż mnie krew zalewa.

Odnośnik do komentarza
Gość sardelks

Wiem, ze jest Ci cieżko jednak jakiś powód może byc. Uwierz, że pewnie żona również czuje się z tym źle i czeka Was poważna rozmowa. Musisz jej powiedzieć, że brakuje Ci seksu oraz że czujesz, że źle się dzieje w Waszym małżeństwie. Być może powodem jest tutaj
rutyna
problemy z hormonami (dobrze jesli żona by sobie je przebadała)
stres
obciążenie obowiązkami
Po pierwsze polecam wyjść z łóżka i zrobić coś innego, tylko we dwoje bez dzieci.W sensie wybrać się razem na wakacje, ewentualnie wynająć sobie jakiś hotel na weekend.Iść do kina, czy na kolację. Dzisiaj są walentynki.Zabierz ją gdzieś.
Ewentualnie możesz podsunąć jej libido therapy. Są to tabletki na libido i wiele dziewczyn na forum pisało, że im pomogły.

Odnośnik do komentarza

Nie czujesz, bo trzeba na to trochę poczekać :) Równiez nie widziałam działania od razu po kilku tabletkach. Ale spodziewałam sie tego bo podobnie jest w przypadku innych suplementów na włosy czy paznokcie Aby zobaczyć ich działanie trzeba troche dłużej poczekać oraz brać je przez dłuższy czas.... Za to pomogły. Brałam jakięś 5 miesięcy, potem powoli rezygnowałam z ich brania ale ochota na seks pozostała. Jak się podkręciłam to potem miałam nieustannie ochotę :)

Odnośnik do komentarza
Gość urzytkownik

poczekaj jeszcze z tym rozwodem ja miałem bardzo podobnie i mojej żonie pomogły dopiero takie tabletki które rozkruszałem i rozpuszczałem zdaje się nazywały się feminam libido dopiero one rozruszały żonę bo też od kilku miesięcy była beton.

Odnośnik do komentarza

Ja podobnie jak Twoja narzeczona straciłam ochotę na seks - mam 28 lat
Porozmawiaj z nią poproś aby zrobiła badania hormonalne - poziom testosteronu prolaktyna TSH FT3 FT4
morfologia, a najlepiej niech wybierze się do endokrynologa lub porozmawia o problemie z ginekologiem może on doradzi odpowiednie badania.
A czy narzeczona przyjmuje antykoncepcje hormonalną?

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy będzie potrzebna w tej sytuacji wizyta u seksuologa. Moze żona jest po prostu przepracowana? Przepracowanie oraz zmęczenie może sprawić,że ochota na seks znika praktycznie całkowicie. Wiem coś o tym bo sama rownież miałam lekki kryzys z mężem. Co m pomogło?
wycieczka we dwoje z dala od dzieci
wygospodarowanie sobie godziny dziennie tylko dla siebie
tabletki na libido Libido therapy ,które zresztą poleciła mi moja pani ginekolog
sex elixir ( hiszpańska mucha) raz na jakiś czas jak mieliśmy wolny wieczór we dwoje.

Odnośnik do komentarza

A możesz coś więcej napisać o tych suplementach? O tej hiszpańskiej musze? Itd? Co o jest? Czy to się je czy to jest do użytku zewnętrznego?
Pytam, bo u nas też jakby jest gorzej w tym obszarze niż było kiedyś.
Rutyna, obowiązki, praca... nigdy nie ma czasu na seks.

Odnośnik do komentarza

Sex elixir to kropelki. Na pewno widzialaś jak czasami na filmach podają kropelkę do napoju na większa ochotę... To jest właśnie coś takiego. Nie jest to na co dzien ale raz na jakiś czas mozna sobie coś takiego wziać ( na przykład na weekendy jak macie więcej czasu dla siebie).
Natomiast libido therapy bierze się codziennie. Są to tabletki dla kobiet na libido Jest to już kwestia przyzwyczajenia. Sama mam tak,ze wstaję z rana, biorę tabletkę podczas porannej toalety. Jest to dla mnie juz jeden rytuał. Tabletki biorę już od 3 miesięcy. Libido powróciło do stanu sprzed kilku lat kiedy o wiele bardziej chciało mi się uprawiać seks. Teraz zamierzam je przerwać na jakiś czas. Zobaczę czy bez tabletek również jest ok.

Odnośnik do komentarza

Ludzie zróbcie sobie podstawowe badania, zleci je każdy ginekolog i najpierw uregulujcie gospodarkę hormonalną, bo żadne suplementy tego nie naprawią.

Jak badania będą ok to i chcica będzie i żadne zmęczenie nie przeszkodzi, bo kochać się można o każdej porze dnia, nie tylko w nocy

Odnośnik do komentarza

moja żona nie zrobi  żadnych badań bo nie widzi problemu w tym że seks jest raz na 3 miesiące na szczęście poskutkowały te rozpuszczalne tabletki feminam libido z tymi ziołami z Ameryki mam stosunek prawie zawsze kiedy to ja mam ochotę skończył się terror żony.

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...