Skocz do zawartości
Forum

Penis niczym ruletka


Gość Frustrat12

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Frustrat12

Hej!
Mam 22 lata i pewien problem.
Otóż mam problem z erekcją.
Penis potrafi się wypełnić ładnie ale na bardzo krótko, nasada prącia jest twarda, a główka miękka. Jestem obecnie w związku, jest to moja 5 dziewczyna w łóżku. I bardzo często mam problem utrzymać erekcje.
Jak jestem trochę wypity, to mogę długo i mocno, na trzeźwo już trudniej. Jak zaczyna mi coś smyrać rączką, wypełnia się ładnie ale po chwili opada do połowy...
Strasznie mnie to frustruje. Gdy sam się masturbuje, też nie do końca potrafi powstać :/

Jakieś rozwiązania? Albo ktoś miał podobny problem i sobie z tym poradził?

Odnośnik do komentarza
Gość Hermon44

Ciekawy problem. Wiekszość mężczyzn ma problem z erekcją po alkoholu a nie bez. A Ty masz odwrotnie. Tak więc wnioskuje, ze jest to problem natury psychologicznej.Być może po prostu stresujesz się, ze członek nie stanie a im bardziej nie stoi tym bardziej się stresujesz. Na początku nie próbowałbym na pewno środków z sildenafilem ale zmienił swój styl życia. Wprowadził zdrowsze odżywianie się, więcej sportu. Warto będzie również spróbować tabletki z l argininą. Dobry skład mają penis complete.

Odnośnik do komentarza
Gość Hermon44

Braveran ma podobny skład co penis complete bo również jest to środek z L argininą. Ale ma o wiele mniejsż zawartość L argininy w składzie, tak więc jeśli chodzi o działanie to Penis complete będzie lepszy. Nie wspominając równiez o innych ziołowych składnikach które ma w swojej zawartości i których działąnie jest również udowodnione jeśli chodzi o erekcję.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...