Skocz do zawartości
Forum

Problem z erekcją w wieku 17 lat!


Gość Adamxd

Rekomendowane odpowiedzi

Problem z erekcją
Witam mam dziwną sytuację od wczoraj. Zacznę od tego że mam 17 lat i od dłuższego czasu bylem osobą aktywną seksualnie, z kobietą którą już jestem 7 mies, wcześniej ani razu nie miałem problemu, a z początku bylo tak że praktycznie codziennie było współżycie seksualne, no dobre relacje w łóżku ;D od tego czasu też przestała się masturbacja no wiadomo że seks zrobił się dla mnie czymś lepszym i teraz ciężko mi się nacieszyć masturbacją tak więc tego nie robię od tych 7 mies.. I tak do wczoraj... Natomiast wystąpiła dziwna sytuacja wczoraj, było tak że rano nam się bardzo zachciało, zaczęliśmy się pieścic iwgl noo nie było problemu stanął iwgl, lecz stwierdzila że mam go pierw przemyc bo był trochę brudny, więc poszedłem przemyc, przy okazji się wysikac ale po przemyciu złapała mnie chyba jakaś infekcja bo zaczęło piec strasznie (dodam że podczas sikania nie piecze) ale wróciłem zaczęliśmy się dalej bawić i... Nie chciał już stanąć, próbowaliśmy zrobić wszystko i nic i nic, jestem osobą która jak coś przeczyta to bierze to do siebie i się w chuj boi. Np kiedyś miałem taką sytuację po alkoholu xDD kiedy uderzylem się trochę w jajko i przezywalem pół nocy że nie chce mi stanąć że coś się z nim stało! Itp itp najlepsze było jak dziewczynę budzilem "skarbie, zrób mi loda żeby zobaczyć czy mi staje" trochę się wkurwila na mnie bo pół nocy najebany przeżywalem to, oczywiście było to tylko głupie straszenie się bo na drugi dzień przy próbie z dziewczyną stanął mi normalnie bez problemu ale no wczoraj rano już mi później nie stanął później i przez to już nie mogliśmy dokończyć co zaczelismy, zacząłem czytać na ten temat i się trochę straszyć ale pomyślałem że może w nocy się uda ale w chuj się bałem, w między czasie kiedy kompletnie nie myślałem o tym i się tym nie przejmowalem (bo akurat grałem) zacząłem się na żarty z dziewczyną pieszczyc, stanął normalnie bez problemu jednak jeszcze wtedy nie chciała, wolała poczekać do wieczora, w nocy niestety tak się zacząłem stresować podchodząc do samego łóżka że nie wyjdzie znowu itp... No i nie stanął, próbuję próbuję ale w głowie mam strach a serce napierdala mi 2 razy szybciej i ciągle nic , całą noc spędziłem na rozmyślaniu co jest nie tak? Czemu to przyszło tak nagle? Czy to zostanie? Czy coś jest z nim nie tak? Proszę o pomoc. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość lekasz30

cytat: No i nie stanął, próbuję próbuję ale w głowie mam strach a serce napierdala mi 2 razy szybciej i ciągle nic , całą noc spędziłem na rozmyślaniu co jest nie tak? Czemu to przyszło tak nagle? Czy to zostanie? Czy coś jest z nim nie tak? Proszę o pomoc. Pozdrawiam
SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
chłopie, impotencja to choroba naczyń krwionośnych. Wal do lekarza, niech sprawdzi poziom miażdżycy i poleci leki, a ja polecam rekreacyjny wysiłek fizyczny i prawidłowe odżywianie.

Odnośnik do komentarza
Gość do niechuja

~Adamxd
Chuj potrzebowal tylko chwile przerwy, temat zamknięty ;D

SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
za kilkanaście lat twój chuj będzie potrzebował wsparcia, więc Go nie przeceniaj, tylko poucz się trochę jak ci ktoś wyżej proponuje, bo znowu dasz ciała w łuszku. Nara..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...