Skocz do zawartości
Forum

Brak wzwodu


Gość Konrad18

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Konrad18

Cześć. Mam 18 lat i ostatnio gdy miało dojść do seksu mój członek nie chciał stanąć. Wcześniej się mizialiśmy, pieszczochy i inne a gdy przeszło do rzeczy nie chciał stanąć. W domu gdy chce sobie zwalić to nie ma z tym problemu, chwila moment i stoi. Co może być przyczyną?

Odnośnik do komentarza

Jeśli nie ma problemu w sytuacji jeśli się masturbujesz. to problem ze wzwodem przy dziewczynie może mieć podłoże psychiczne. Być może zdziałał tutaj stres. Być może powodem jest alkohol jeśli wcześniej piliście ( alkohol ma kiepski wpływ na erekcję). Proponowałbym nie przejmować się tym jeśli jest to jednorazowa sytuacja. Jesli jednak się to powtarza, możesz spróbować tabletek na erekcje. Najlepiej będą bez recepty. Dobre działanie mają tabletki z L argininą, możesz na przykład kupić cum on.

Odnośnik do komentarza

A to nie jest tak, ze takie tabletki można przyjmować jedynie w określonym wieku? Sam boję się trochę, ze jak zacznę je brać to się od nich uzależnię. Mam podobny problem co autor ale zdarza mi sie to coraz częściej.

Odnośnik do komentarza

Sildenafil i ogólnie środki, które maja go w składzie nie są faktycznie polecane w młodszym wieku, ale jeśli chodzi o środki z L argininą to możesz brać spokojnie.I wcale nie jest tak, ze zaburzenia erekcji dotyczą jedynie mężczyzn w starszym wieku, bo może to spotkać osobę w praktycznie każdym wieku. Tylko mało kto się do tego przyznaje. O ile kolega powie Ci przykładowo, że się przeziębił, to nie powie na przykład, że ma problem z erekcją.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...