Skocz do zawartości
Forum

Podniecenie u niepełnosprawnej kobiety


Gość D....km

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem natury intymnej.Moja córka jest osobą niepełnosprawną,leżącą,ma 28 lat,jest dziewicą.Córka od pewnego czasu osiąga mocne podniecenie seksualne podczas podmywania czy zmiany bielizny.Jest to kłopotliwe,bo zdarza się również przy pielęgniarce,i już nieraz zwracała nam uwagę żeby się udać z tym problemem do ginekologa ale ja się krępuję o tym mówić lekarzowi,poza tym córka może być też podniecona podczas badania,wstydzę się bo ona mocno reaguje nawet na delikatny dotyk narządów płciowych- rozchyla szeroko nogi,unosi krocze do góry,próbuje ocierać się sromem o moją rękę.Objawy podniecenia są widoczne: wzmożone wydzielanie śluzu z pochwy,powiększenie łechtaczki,twardnienie sutków.Córka nie może sama rozładować podniecenia- ma niesprawne ręce.Nie wiem jak mam sobie poradzić z tak rozbudzoną u niej seksualnością.Może są jakieś leki na stłumienie popędu?Córka ma częste zaczerwienienia sromu,pieczenie i swędzenie,miała aplikowane globulki,smarowanie sromu,była badana ginekologicznie już 3 razy(dopochwowo jednym palcem),był też badany odbyt i 1 raz miała założony wziernik i teraz to mocne podniecenie chyba te badania ją tak rozbudziły.Mamy się z nią udać do ginekologa czy do seksuologa?

Odnośnik do komentarza

Temat seksualności u niepełnosprawnych w licznych krajach, w tym w Polsce, jest tematem tabu. Z jednej strony głosi się, że prawa seksualne należą do praw człowieka, a z drugiej milcząco pomija się trudności osób niepełnosprawnych w tej sferze życia.
Są jednak kraje, które szukają formalnych regulacji i rozwiązań w tym zakresie. Idąc za frazami "sex surrogacy" czy "sex assistance" można poczytać o praktykowaniu ich na terenie Holandii, Danii, USA czy Kanady.
Nie rozwiąże to jednak problemów Pani córki. Najodpowiedniejsze z medycznego punktu widzenia byłoby zapewnienie córce rozładowanie napięcia seksualnego przy użyciu wibrującego aparatu do masażu bez penetracji, pytanie kto i na jakich warunkach miałby systematycznie dokonywać tych zabiegów pozostaje otwarte.

PSALM 91

Odnośnik do komentarza
Gość propozycja

myślę, że skoro dzieci nie będzie rodzić, to tańszym od masturbacji samodzielnej lub przez osobę dochodzącą, rozwiązaniem byłaby sterylizacja, czyli przecięcie nasieniowodów jajnikowych. Jest to metoda popularna u osób normalnych, które nie chcą już mieć dzieci. Sterylizacja u kotów zdaje egzamin, koty są mniej jurne, a jak z popędem byłoby u ludzi trzeba zrobić badania, których chyba narazie nie ma.

Odnośnik do komentarza

cyt. rozładowanie napięcia seksualnego przy użyciu wibrującego aparatu do masażu bez penetracji, pytanie kto i na jakich warunkach miałby systematycznie dokonywać tych zabiegów pozostaje otwarte.

propozycja, ale kosztowna: lalek z penisem, sterowany komputerowo. Mogłaby kochać się ile by potrzebował jej organizm. Jedyny kłopot, to waga 50kg i zbyt ciężki by nosić lalka do kąpieli. Kosztuje 6,5 tys$. Ciekawe czy NFZ zwróciłby koszty?

Odnośnik do komentarza

Witam.Problemu nie należy bagatelizować,nierozładowane napięcie seksualne odbija się na zdrowiu Pani córki,może być nerwowa,źle sypiać,mieć dolegliwości psychosomatyczne.Wskazana wizyta u seksuologa ze specjalizacją z ginekologii który zbada narządy płciowe i ich reakcję na podniecenie.Badanie przeprowadza się przy użyciu wibratora,jest całkowicie bezpieczne dla dziewicy gdyż wibrator jest stosowany na sromie bez wprowadzania go do pochwy.Lekarz pokaże Pani ćwiczenia masturbacyjne odpowiednie dla Pani córki,nie ma innego sposobu żeby pomóc córce pozbyć się podniecenia niż stymulacja genitaliów.Albo zrobi to Pani albo inna osoba której córka nie będzie się wstydziła.Udawanie że nie ma problemu nic nie da,czym córka będzie starsza to podniecenie będzie narastać.Proszę rozważyć z lekarzem zakup małego dildo lub wibratora do stymulacji dopochwowej.

Odnośnik do komentarza
Gość Zielona 111

Sposób zalecony przez ginekologa w podobnym przypadku:proszę zakupić korek analny w kształcie penisa.Przedmiot ten ma długość 11 cm,średnicy 3,5 cm.,jest z miękkiego tworzywa a więc jest odpowiedni dla dziewicy.W sytuacji podniecenia,gdy już pojawi się śluz,aplikuje Pani korek do pochwy(dla łatwiejszego wsunięcia można posmarować żelem intymnym).Proszę wsunąć korek do końca,tak żeby jego nasada opierała się o wargi sromowe.Potem proszę założyć córce majtki,aby korek się nie wysunął.Córka masturbuje się sama poprzez zaciskanie i rozluźnianie mięśni pochwy,może poruszać miednicą,zaciskać nogi,przekręcać się z boku na bok itp.,aż do zaspokojenia.Pani może zostawić ją samą żeby się nie krępowała,albo siedzieć przy jej łóżku,zależy jak córka woli.Po zaspokojeniu należy wyjąć korek i umyć pod ciepłą wodą,nie pozostawiać go zbyt długo w pochwie.Przed pierwszym użyciem korka Pani córkę musi zbadać ginekolog aby potwierdzić że została wyleczona infekcja pochwy,ponieważ nie można stosować korka przy stanach zapalnych pochwy i sromu.

Odnośnik do komentarza
Gość Monika ccc

Witam Panią.Proponuję zakup nadmuchiwanego łóżka do masturbacji kobiecej,koszt.ok.700-800 zł.Łóżko jest bardzo wygodne,dopasowane do ciała kobiety,pośrodku ma coś w rodzaju podpórki na której jest zamocowany sztuczny penis.Kobieta kładzie się na wznak z rozłożonymi nogami,stopy wsuwa w strzemiona po bokach łóżka(w ten sam sposób można unieruchomić ręce).Między nogami kobiety znajduje się dildo,które należy nawilżyć lubrykantem i wsunąć głęboko do pochwy.Aby nie było otarć i podrażnień należy wcześniej nawilżyć również srom,wprowadzając pewną ilość żelu do wnętrza pochwy(np.strzykawką do syropu dla dzieci).Po włożeniu dilda uruchamiamy maszynę pilotem.Ramię maszyny na końcu którego jest penis wykonuje ruchy posuwiste w pochwie(przód-tył)co daje kobiecie mocne i głębokie doznania.Ilość i szybkość pchnięć reguluje się pilotem.Na początek proponuję najwolniejsze obroty.Należy się liczyć z możliwością przerwania błony dziewiczej,zwłaszcza przy szybkich i głębokich pchnięciach.

Odnośnik do komentarza
Gość no właśnie

takie łóżko z dildem jest duuużo tańsze od silikonowego lalka też z dildem, a kosztującym aż 6,5 tys $
Niepełnosprawni ruchowo zapewne mają sprawne genitalia i Ośrodek Rozkoszy w mózgu, więc polecam tego typu rozwiązania.

Odnośnik do komentarza

~Hikibb
Wstyd.... Wstyd byloby mi gdybym miala taka matke...

pytanie:
to co, wolałabyś, by ci w piździe namnożyły się robaki, bo wsadzenie dilda do pochwy w celu ulżenia swędzeniu jest grzechem śmiertelnym? Węszę, że masz cipę już zarośniętą, bo żaden chłop nie chciał cię nigdy przelecieć, he, he

Odnośnik do komentarza

Mamusia mówi, że ja nie rosnę i nowej sukienki nie chce mi dać. A ja już rosnę 61-szą wiosnę i pod staniczkiem jeszcze mi znać.
Miałam kochanka ulubionego, który przynosił róży ukochany kwiat. Raz w łóżku leżę już rozebrana, on mocno chwycił za me kolana i szepnął w ucho: ach kocham Cię. I tak zasnęłam w jego objęciach, bo wtedy nie bolało nic..
A gdy minęło 9 miesięcy, mały bękarcik przyszedł na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo taką miłość niech trafi szlag.

Odnośnik do komentarza

Też jestem matką córki niepełnosprawnej(upośledzenie umysłowe).U niej pierwsze objawy podniecenia pojawiły sie w 21 roku życia.Kiedyś wezwałam karetkę do bólów brzucha i lekarz nic nie stwierdził ale na koniec kazał żebym zdjęła córce majtki bo chce obejrzeć srom czy wszystko w porządku.Kiedy zobaczył jej narządy nakrzyczał na mnie dlaczego nie rozładowujemy napięcia seksualnego u córki,że te bóle brzucha są z niezaspokojenia.Narządy płciowe były całe czerwone,przekrwione od podniecenia,córka miała mocno napięte mięśnie miednicy i pochwy.Tego wieczoru się przełamałam i po raz pierwszy wymasowałam jej srom i pochwę.Teraz robię to regularnie mimo że córka ma już 30 lat,dzięki temu nie jest agresywna,dobrze sypia,jest innym człowiekiem.Niezaspokojona potrafiła nie spać po 2 noce pod rząd.Teraz kiedy córka jest starsza używam dildo do stymulacji pochwy,ona współpracuje zaciskając i rozluźniając mięśnie.Naprawdę nie ma się czego wstydzić,to tylko zaspokojenie potrzeby.Jak mogę córkę nakarmić,to mogę też jej ulżyć w pochwie,to potrzeba taka jak jedzenie czy spanie.

Odnośnik do komentarza
Gość dla Sylwi

wielki szacun za odwagę i za znajomość fizjologii człowieka, w tym fizjologii seksu. Niektóre pruderyjne tzw. świętojebliwe baby, zdolne były tu napisać, że wstydziły by się za takie matki, w podtekście sugerując, że to coś brudnego, coś grzesznego, że lepsze byłoby w czystości seksualnej umrzeć np. na raka macicy wywołanego brakiem systematycznych orgazmów, byleby nie pchać do pochwy dilda.

Odnośnik do komentarza
Gość Zofia mama

Witam.Moja córka jest upośledzona intelektualnie,ma 33 lata,od 6 lat zaspakajam ją seksualnie.Pierwsze objawy podniecenia zauważyłam w wieku ok.25 lat-obfite wydzielanie śluzu w nocy,pocieranie sromu o fotel,jęki.Potem wizyta u ginekologa z powodu grzybicy-lekarz zauważył napięte mocno mięśnie miednicy i pochwy,badanie dopochwowe bardzo bolesne i od razu skierowanie do osteopaty ginekologicznego.Dopiero tam masażysta córce pomógł pozbyć się tego napięcia narządów płciowych.Wykonał głęboki masaż ginekologiczny ,wymasował łechtaczkę,wargi sromowe,potem była stymulacja pochwy palcem,wymasował głęboko pochwę a na końcu odbyt,bo wszystko miała pozaciskane.Teraz chodzę z nią na taki masaż raz w tygodniu,narządy płciowe są rozluźnione,córka odczuwa często podniecenie wtedy robię jej penetrację dildem 12 cm jak zalecił terapeuta.Córka się nie wstydzi,sama klęka wypina się albo kładzie się na plecach.Naprawdę jej to pomaga.Nie ma się czego wstydzić,jak jest mocne podniecenie to znaczy że organizm kobiety domaga się penetracji i trzeba jej szybko ulżyć w najlepszy dla niej sposób.

Odnośnik do komentarza
Gość Niepełnosprawna

Jestem osobą niepełnosprawną,choruję na dystrofię mięśni.Chodzę z trudem tylko do toalety i to nie zawsze(mocz oddaję do nocnika stojącego przy łóżku).Mam słabe mięśnie rąk ,więc samodzielna masturbacja nie wchodzi w grę.To moja matka mnie podmywa,zmienia mi majtki,ona zawsze zauważa jak mam np.zaczerwienienie sromu,rozbiera mnie u ginekologa i pomaga usiąść na fotel,jest przy moim badaniu.Musi widzieć moje podniecenie ale udaje że nie ma problemu.A ja nie wiem ile jeszcze dam radę tak żyć.Podniecam się bardzo często,ostatnio od 3 dni jestem mocno podniecona,odczuwam silne napięcie w pochwie, leci mi śluz,nie śpię już 2 noce.Marzy mi się szybka i mocna penetracja sztucznym penisem,mocne wkładanie go od tyłu w moją pochwę aż do orgazmu.Wiem że nigdy tego nie poczuję bo moja matka mi tego nie zrobi a do nikogo innego nie mam zaufania.Kiedyś widziała jak się pocierałam palcem po ujściu pochwy to zrobiła mi awanturę że uszkodzę sobie błonę dziewiczą.Teraz mam tak słabe mięśnie rąk że już nie mogę się tam dotykać...

Odnośnik do komentarza
Gość Niepełnosprawna

Moja matka mi nigdy czegoś takiego nie kupi bo dla niej masturbacja to grzech śmiertelny a jak np.zamówie przez internet to jak zobaczy co to jest to odeśle.Ja niemam na nic wpływu.Jak mi bardzo cieknie śluz z pochwy to wkłada mi zwinięty gazik między wargi sromowe żebym nie nie moczyła majtek.Tak rozwiązuje problem.Przed sikaniem muszę ją zawołać żeby wyjęła mi ten gazik i założyła nowy.

Odnośnik do komentarza
Gość Babka joł

Zacznij narzekać że cię np.piecze cipka i idź z matką do ginekologa i jak będzie cię miał badać to porusz temat wtedy przy matce.Powiedz że się często podniecasz,czujesz napięcie w pochwie i masz obfitą lubrykację i jak masz to rozładować.Może wtedy lekarz porozmawia z twoją matką o tym i uświadomi jej że to ważne.Pomyśl czy nie masz jakiejś koleżanki czy kogoś z dalszej rodziny kto może ci kupić dildo,najlepiej z ruchem posuwistym.Takie dildo wkłada się do pochwy i uruchamia przyciskiem,ono się porusza w przód i w tył,szybkość ruchów jest regulowana.Nie musisz ruszać ręką tylko przytrzymujesz sobie i poddajesz się penetracji.

Odnośnik do komentarza
Gość Co jakiś czas

Co jakiś czas, jakiś zbok pisze te debilizmy i wali sobie kunia, udając to zaniepokojoną matkę niepełnosprawnej córki, to polożną, ktorą jara obfite owłosienie. Ciągle od kilku lat pojawiają się te wpisy. Opamietaj się zbiczeńcu i nie rób sobie jaj z poważnego tematu jakim jest niepełnosprawność!

Odnośnik do komentarza
Gość Nie sprawna

Nawet jeśli ktoś zrobił sobie jaja to taki problem naprawdę istnieje,podniecenie u takich osób bywa bardzo mocne a jak nie ma możliwości samemu tego rozładować to to narasta,pojawia się agresja,problemy psychiczne.Sama jestem niepełnosprawna,matka musi mnie podmywać,zmieniać podpaski,bielizne,chodzi ze mną do ginekologa itp.Często jestem mocno podniecona ale nie mogę sobie ulżyć-wibratora nie kupię bo nie mam jak,wstyd mi poprosić matkę żeby mi pomagała w masturbacji i pozostaje mi wyobraźnia i zaciskanie nóg,czasem od tego mam orgazm ale rzadko.U ginekologa jestem traktowana przedmiotowo,np.ostatnio leżałam na fotelu i lekarz instruował moją matkę jak ma mi aplikować globulki dopochwowe,rozchylał mi srom i pokazywał gdzie jest otwór w błonie,to dopiero wstyd.Być zdaną zupełnie na innych to koszmar,jeszcze moja matka nie umie mi zapewnić intymności.Leżę rozkraczona do założenia globulki a tu wpada do.pokoju moja 6-letnia siostra,matka wykonuje zabieg przy niej i każe mi się rozluźnić a ja nie mogę,boli mnie...Siostra zagląda mi w krocze a ona nic!Potem pyta dlaczego mam tam tak dużo włosów a matka jej mówi że jak będzie w moim wieku to też będzie je miała! Tak wygląda moja codzienność,zero prywatności.

Odnośnik do komentarza
Gość Wiem coś o tym

Witam jestem osobą leżącą mam 31 lat i też odczuwam silne napięcie płciowe,najgorsze jest to że niewiele mi potrzeba by wywołać podniecenie-jakiś dotyk np.przy podmywaniu czy zmianie bielizny itp.często mam wtedy lubrykację pochwy.Na noc mama zdejmuje mi majtki śpię w szerokim rozkroku tak zalecił lekarz żeby skóra trochę pooddychała bo mam często zaczerwienione miejsca intymne,ta wydzielina mi podrażnia srom bo jest jej naprawdę dużo.Wtedy mam ogromną ochotę się dotykać i zaczyna mi bardziej lecieć z pochwy.Chciałabym żeby chociaż kiedyś ktoś mi zrobił palcówkę...miałam palca w pochwie kilka razy-badanie ginekologiczne,założenie globulki...bolało ale był to przyjemny ból.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...