Skocz do zawartości
Forum

Opóźnienie wytrysku


Anonimek154

Rekomendowane odpowiedzi

Gość do Anonimka

Chłoptasiu, wstrzymywanie wytrysku lub opóźnianie, grozi prostatyzmem, nerwicą i drażliwością/agresywnością, a w konsekwencji, po jakimś czasie, rakiem stercza.
Rada na dziś:
spuszczaj się do ostatniej kropli spermy. Jeżeli zbyt szybko spuścisz się, a partnerka nie osiągnie orgazmu, to odpocznij, i kopuluj od nowa, i spuszczaj się tyle razy aż partnerka zawyje z rozkoszy. Ale na wielokrotne wytryski trza być zdrowym, wysportowanym chłopem, a nie kalesonami!!! Skoro zadajesz tak dziecinne pytania, to zdradzasz się, że jesteś cherlakiem walącym konia, a o gołej dupie marzysz jak świnia o tańcach..

Odnośnik do komentarza
Gość Anonimek 154

Mamusia mówi, że ja nie rosnę i nowej sukienki nie chce mi dać. A ja już rosnę 17-tą wiosnę i pod staniczkiem dobrze mi znać.
Miałam kochanka ulubionego, który przynosił róży ukochany kwiat. Raz w łóżku leżę już rozebrana, on mocno chwycił za me kolana i szepnął w ucho: ach kocham Cię. I tak zasnęłam w jego objęciach, bo wtedy nie bolało nic..
A gdy minęło 9 miesięcy, mały bękarcik przyszedł na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo taką miłość niech trafi szlag.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...