Skocz do zawartości
Forum

Problem z potencją, 18 lat, pomoc w rozwiązaniu


Gość Anonymous Army

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous Army

Witam... Otóż od ponad tygodnia mam ten problem, że nie mam porannych i wieczornych erekcji... Nigdy wcześniej nie znikały na tak długo... To jeszcze nic... Gdy dochodzi do gorącej sytuacji między mną a dziewczyną mój "kolega" nie jest łaskawy się nawet podnieść i uzyskać pełnej erekcji... Dzieje się to częściowo lub prawie wcale... Nie mogę jej uzyskać od kilkunastu dni, bardzo mnie to martwi, przez to dwa zbliżenia legły w gruzach... Potrzebuję ten problem rozwiązać, ale pytanie jak? Tabletki? seksuolog? nie wiem jak się za to zabrać i co z tym zrobić... Od razu mówię, mam prawidłową wagę, luźno żyję i bez stresu, samoocena w normie, raczej nie powód od strony psychiki, chory nie jestem na nic, jedynie kilka razy poszedłem spać o 7:00 i spałem kilka godzin: 1-5h... Aktywny fizycznie jestem bo dużo maszeruję... Bardzo mnie martwi taka obecna dysfunkcja, nie wiem co zrobić, a dodam iż chcąc nie chcąc - jestem NIMFOMANEM... Proszę o jakieś mądre porady i zalecenia :/

Odnośnik do komentarza

Czy przypadkiem nie masturbujesz się? Bo jeśli masturbacja jest częsta, może prowadzić to do zaburzeń w erekcji przy kobiecie. Nie zawsze oczywiście, ale takie sytuacje sie jednak zdarzają. Wydaje mi się poza tym, że są to jedynie chwilowe problemy i dużo może być tutaj natury psychologicznej. Problemy z erekcją, które wynikają z przyczyn psychologicznych mogę wiązać się m.in. z lękiem (np. tuż przed penetracją może pojawiać się myśl „znowu mi się nie uda”), czynnikami związanymi z relacją partnerską, brakiem zaufania. Z problemem można poradzić sobie, identyfikując jego przyczynę, polecam wyluzowac się przed seksem, ważne będzie na pewno wsparcie dziewczyny. Co do tabletek to bedzie to na pewno dobre rozwiązanie, na poczatku jednak polecam przyjmować tabletki z L argininą z uwagi na to,ze są o wiele bezpieczniejsze w składzie niż tabletki zawierające sildenafil.

Odnośnik do komentarza
Gość Anonymous Army

Masturbacja? Nie super często ale jednak jest... Raczej nie jest to przez stres przed penetracją i mysli związane z niepowodzeniem... Nigdy w sumie tak nie pomyślałem, dziewczyna jest zawsze zadowolona z seksu i lepiej, więc też przy seksie nigdy się nie stresuje a do życia mam luźne podejście... Mam nadzieję, że tylko chwilowe, gdyż jest to bardzo problematyczne z powodu, że i ja i dziewczyna - nimfomani... Myślę więc, że to nie psychika a przynajmniej nie w pełni... Tabletki z L argininą... Mam nadzieję, że to są takiego typu iż po prostu dostarczają brakujących elementów aniżeli działają jak maxigra go zbliżone do viagry... Raczej to w tym wieku jeszcze nie jest dla mnie dobre... Ale zastanawiam się czy to nie przez przemęczenie? chociaż... Myśli tysiąc a powód pewnie jeden, tylko pytanie który prawidłowy

Odnośnik do komentarza

Takie sytuacje się zdarzają. Może się tak dziać z różnych powodów. Aby pokonać problem należy znaleźć jego źródło. W każdym wieku można mieć zaburzenia erekcji, nie ma tutaj znaczenia czy ktoś ma lat 18 czy ktoś ma lt 80. Tylko po prostu wiele osób się tak do tych zaburzeń nie przyznaje bo jest to jednak sfera tabu. Polecam Cum on. Działaj bardzo dobrze, poprawiają jakość współżycia. Tabletki nie wymagają posiadania recepty, można je zamawiać przez internet. Poza tym jak na tabletki tego typu mają bardzo dobry skład. Nie polecam natomiast reklamowanego olimpu i innych tego typu tabletek. O wiele tańszy zamiennik cum on ma lepszy skład i działa o wiele skuteczniej.

Odnośnik do komentarza

Już po kilku dniach powinieneś zobaczyć. Ważne jest tylko aby nie mieszać ich z alkoholem z uwagi na to, ze alkohol niweluje ich działanie. Po drugie trzeba je przyjmować regularnie bo jedynie przy regularnej terapii tabletki mogą pomóc. Im dłużej będziesz je przymował, tym lepszego efektu działania możesz się spodziewać.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...