Skocz do zawartości
Forum

Wielokrotna masturbacja


Gość Wpyte

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie, czy wielokrotna masturbacja w ciągu dnia może mieć zły wpływ na zdrowie?

Wygląda to u mnie tak, masturbacja się maks 3 dni w tygodniu, tyle że potrafię zwalić w ciągu jednego z takich dni nawet 5,6 razy choc zdarzalo się nawet dochodzic mi do 10 razy.

Po takim ciągu, czuję się bardzo znużony i senny, czy może to mieć jakiś negatywny wpływ na zdrowie?

Odnośnik do komentarza
Gość Do Autora

Już ktoś odpowiedział, więc wklejam kopię:
2 dni temu
chłopie co za dużo, to i świnia nie zeżre. Takim waleniem uszczuplasz najwyższej jakości białko, z którego zbudowana jest sperma. Poza tym osłabisz Układ Immunologiczny i będziesz bardziej podatny na byle choroby. Jeżeli walisz na sucho, to narobisz ranek na penisie, które mogą zezłośliwieć/ zrakowacieć.
Jak już, to przestrzegaj zasad:
1.umyj siurka i łapę
2. nalej na dłoń jakiś lubrykant
3. wal/głaszcz konia dłonią naoliwioną niczym pochwą aż do wytrysku nasienia
4. po ejakulacji umyj siurka i łapę, bo będziesz jechał zgniłymi śledziami..
5.dobrze odżywiaj się, bo schudniesz i zapadniesz na suchoty, a wtedy ci siurek nawet nie drgnie.
6.Znajdź se dziewczynę i ożeń się, a unikniesz koniecznej masturbacji. Prostytutki nie polecam, bo możesz coś podłapać, np. brodawczaka, a nawet HIVa

Odnośnik do komentarza
Gość burdelmama 45

cyt. potrafię zwalić w ciągu jednego z takich dni nawet 5,6 razy choć zdarzało się nawet dochodzić mi do 10 razy.
FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF
No, to jesteś dobrym materiałem do burdelu dla oziębłych pań, gdyż ich apsztyfikanci leją spermą po 2 . minutach 1 raz i koniec, bo penis robi się flak. A ty jeżeli 10 razy zdolny jesteś się spuścić, to znaczy, że za każdym razem masz penisa twardego jak stal, a takich właśnie potrzebują oziębłe kobiety, wymagające długiego rżnięcia. Załóż burdel a będziesz milionerem.

Odnośnik do komentarza

ni chuja, stymulacja samej prostaty daje tylko przyjemne głaskanie ale nie wytrysk. Do wyzwolenia wytrysku musi być masturbacja, inaczej walenie konia. Jeśli ktoś spuścił się przez anal nie opisze tutaj. Bo może ja jestem nietypowy.

Odnośnik do komentarza
Gość Wpyte-officialxD

dzisiaj dałem obciągnąć cieliczce 0,5 roku i po 5 spuście, chyba brakło nasienia, bo franca walnęła mnie pyskiem w jaja i zaryłem nosem w gówno. Tata znalzł mnie w stajni i zaprowadził do łazienki. Wstyd jak ch*j!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...