Skocz do zawartości
Forum

Czy problemy z erekcją mogą być spowodowane częstą masturbacją?


Gość o...l

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Grzechu.I

Jak najbardziej polecam Iqman, środek idealny jeżeli chodzi o poprawienie erekcji. Stosowałem go trzy miesiące i ejstem bardzo z tego zadowlony, żona zresztą też, bo takich orgazmów jak teraz to już dawno nie miała

Odnośnik do komentarza

Nie raczej nie, ale jeżeli chciałbyś cos mocnego na problem z erekcją, to obczaj maxon forte, który ma chyba największą ilość sildenafilu pośród leków bez recepty. U mnie max kwadrans i jest mocna erekcja, bez problemów z opadaniem. 

Odnośnik do komentarza

masturbacja nie ma w tym nic do rzeczy, możesz mieć prblem po prostu natury psychologicznej, albo stresowej. jak straciłem pracę i chodziłem strasznie zestresowany to mi srzęt nie stawał i wtedy posiłkowałem się maxonem forte bo zwykły active słabo na mnie działał w tak kiepskiej kondycji byłem i po tabletce wszystko działało ok

Odnośnik do komentarza
Gość abecadeł
W dniu 15.06.2020 o 14:31, Gość Darek napisał:

Nie raczej nie, ale jeżeli chciałbyś cos mocnego na problem z erekcją, to obczaj maxon forte, który ma chyba największą ilość sildenafilu pośród leków bez recepty. U mnie max kwadrans i jest mocna erekcja, bez problemów z opadaniem. 

Ten środek powoduje raka jąder.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...