Skocz do zawartości
Forum

Problemy ze wzwodem u 16-latka


Gość H...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Mam 16 lat i jestem mężczyzną. Nie odczuwam podniecenia od paru miesiecy. Nie masturbuje się od 2-3 miesięcy bo myślałem że to może być problemem jednak mimo to dalej mam problemy z wzwodem. Wczesniej masturbowałem się przynajmniej raz dziennie. Mój penis niby zwikesza swój rozmiar ale tylko troche, a kiedy już urośnie to natychmiast upada. Nie odczuwam podniecenia podczas żadnych pieszczot, ani przy widoku nagiej kobiety. Strasznie mi wstyd bo przy zbliżeniu z dziewczyną nie odczuwam praktycznie żadnej przyjemności i podniecenia. Wcześniej nie miałem takiego problemu. Przyczyną na pewno nie jest zle odżywianie, brak ruchu czy stres. Nie wiem co zrobić aby to poprawić. Czy powinienem udać się do jakiegoś lekarza czy jeszcze to przeczekać?

Odnośnik do komentarza

A badania robiłeś? Polecam zrobic sobie
morfologię
próby wątrobowe
testosteron
prolaktynę
ewentualnie hormony tarczycy (aczkolwiek w tym wieku raczej problem nie jest z tym).
Ewentualnie możesz spróbować tabletek na erekcję Na przykład Penis complete mają dobry skład.

Odnośnik do komentarza

A czy ja tutaj pisze o viagrze czy o sildenafilu? Sildenafil faktycznie lepiej jest odstawić bo jest to środek, który bierze się jak już nic nie pomaga oraz jak wyczerpało się wszystkie sposoby na leczenie problemów z erekcją. Ale środki z L arginina są o wiele bezpieczniejsze i same w sobie nie powodują negatywnych efektów. L arginina zwieksza ilośc potasu w organizmie, dzięki temu o wiele więcej krwi napływa do członka. Przy regularnym braniu tabletek mozna zobaczyć pozytywne właściwości.Zresztą same penis complete oprócz L argininy mają wiele innych dobrych substancji, wpływających pozytywnie na wzwód jak Tribulus terrestris czy żeń szeń.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...