Skocz do zawartości
Forum

Chyba mam stulejkę. Czy na pewno?


Gość ktoś121212

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ktoś121212

Witam, mam 13 lat. Wiem, jestem jeszcze młody, ale boje się, że mam stulejkę. Czy możecie mnie upewnić?
W stanie spoczynku i wzwodu skórka prawie w ogóle nie schodzi, widać tylko około pół centymetra żołędzia, niżej ściągnąć się nie da. Czy to stulejka? Jeśli tak, to co zrobić?

Odnośnik do komentarza
Gość STULEJKAa

Pełna stulejka, to przyrośnięty napletek do żołądzia. Jest to kalectwo, które otępia możliwość ejakulacji, a zatem odczuwania orgazmu. Poza tym taka kaleka, może ruchać bez ograniczenia czasowego i zatrzeć pizdę na śmierć, czyli wytworzyć ranki i ból zamiast przyjemności.
SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
Skoro napletek da się ściągnąć parę mm, to znaczy, że nie jest jeszcze przyrośnięty, i można go rozćwiczyć.
Metoda:
Moczysz siurka w bardzo ciepłej wodzie, lejesz na dłoń olejek bambino i milimetr po milimetrze ściągasz napletek. Po ściągnięciu, napletka, głaszczesz główkę całą dłonią aż do wytrysku. Powtarzasz zabieg codziennie, a po miesiącu miłych ćwiczeń siurek będzie już zdrowy i będziesz mógł go wsunąć do cipki, jeżeli jakaś ci zechce dać.

Odnośnik do komentarza
Gość ktoś121212

Mamusia mówi, że ja nie rosnę i nowej sukienki nie chce mi dać, a już rosnę 13-tą wiosnę i pod stanikiem dobrze mi znać. Miałam kochanka ulubionego, który przynosił mi róży ulubiony kwiat. Raz w łóżku leżę już rozebrana, on przyszedł do mnie i szepnął w ucho: ach ma kochana jak bardzo kocham Cię.. I tak zasnęłam w jego objęciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic. A gdy minęło 9 miesięcy, mały bękarcik przyszedł na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo taką miłość niech trafi szlag!!!!

Odnośnik do komentarza
Gość przyczyna

przyczyną stulejki jest brak higieny, czyli mycia ch*ja przy ściągniętej skórce, i brak ćwiczenia napletka poprzez "walenie konia", ale nie na sucho, a z lubrykantem na dłoni. Dłonią niczym pochwą głaszczemy główkę aż do wytrysku. Po wtrysku myjemy siurka i hartujemy, proste? Notabene, mydło i woda jest milion razy tańsze niż obrzezanie, ból i wstyd.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...