Forum Seks

Chyba mam stulejkę. Czy na pewno?

~ktoś121212

~ktoś121212

Witam, mam 13 lat. Wiem, jestem jeszcze młody, ale boje się, że mam stulejkę. Czy możecie mnie upewnić?
W stanie spoczynku i wzwodu skórka prawie w ogóle nie schodzi, widać tylko około pół centymetra żołędzia, niżej ściągnąć się nie da. Czy to stulejka? Jeśli tak, to co zrobić?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~ktoś121212

~ktoś121212

Edycja: w stanie spoczynku schodzi jednak trochę bardziej, do lekko ponad centymetra

~STULEJKAa

~STULEJKAa

Pełna stulejka, to przyrośnięty napletek do żołądzia. Jest to kalectwo, które otępia możliwość ejakulacji, a zatem odczuwania orgazmu. Poza tym taka kaleka, może ruchać bez ograniczenia czasowego i zatrzeć pizdę na śmierć, czyli wytworzyć ranki i ból zamiast przyjemności.
SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
Skoro napletek da się ściągnąć parę mm, to znaczy, że nie jest jeszcze przyrośnięty, i można go rozćwiczyć.
Metoda:
Moczysz siurka w bardzo ciepłej wodzie, lejesz na dłoń olejek bambino i milimetr po milimetrze ściągasz napletek. Po ściągnięciu, napletka, głaszczesz główkę całą dłonią aż do wytrysku. Powtarzasz zabieg codziennie, a po miesiącu miłych ćwiczeń siurek będzie już zdrowy i będziesz mógł go wsunąć do cipki, jeżeli jakaś ci zechce dać.

~ktoś121212

~ktoś121212

Mamusia mówi, że ja nie rosnę i nowej sukienki nie chce mi dać, a już rosnę 13-tą wiosnę i pod stanikiem dobrze mi znać. Miałam kochanka ulubionego, który przynosił mi róży ulubiony kwiat. Raz w łóżku leżę już rozebrana, on przyszedł do mnie i szepnął w ucho: ach ma kochana jak bardzo kocham Cię.. I tak zasnęłam w jego objęciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic. A gdy minęło 9 miesięcy, mały bękarcik przyszedł na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo taką miłość niech trafi szlag!!!!

~przyczyna

~przyczyna

przyczyną stulejki jest brak higieny, czyli mycia ch*ja przy ściągniętej skórce, i brak ćwiczenia napletka poprzez "walenie konia", ale nie na sucho, a z lubrykantem na dłoni. Dłonią niczym pochwą głaszczemy główkę aż do wytrysku. Po wtrysku myjemy siurka i hartujemy, proste? Notabene, mydło i woda jest milion razy tańsze niż obrzezanie, ból i wstyd.