Skocz do zawartości
Forum

Co zrobić w przypadku nagłego pogorszenia libido?


Gość s...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 21 lat i od 5 lat jestem w stałym związku. Mamy córkę 4lata. Mam problem z ochotą na sex wcześniej tak nie miałam. Moj partner ma 28 lat i ma ochotę na sex codziennie a ja nie ja wole się obrucic i iść spać ale czasami niechce tego pokazywać ze niemam ochoty i uprawiam sex ze względu na partnera. Niewiem czemu bo w częściej miałam normalnie ochotę a od roku jej niemam. Dodam ze nosze w ramieniu igle antykoncepcyjna juz 4 rok

Odnośnik do komentarza

Polecam odstawić antykoncepcję. Po odstawieniu anty możesz zrobić sobie badania hormonalne (szczegolnie polecam zbadać progesteron bo właśnie progesteron i jego obniżenie wpływaja na obniżenie libido).
Ewentualnie polecam wypróbować tabletek na libido. Możesz spróbować libido therapy, które maja w sobie l argininę i wiele skladników poprawiających wrażenia intymne i poprawiające ochotę na seks.

Odnośnik do komentarza

Już po tygodniu powinna byc różnica na plus (przynajmniej tak u mnie było) ale mniej więcej miesiac. No i regularnie. Jest to tutaj bardzo ważne bo tylko tak można zobaczyć dobre efekty. Powodem może być tutaj również rutyna ale w przypadku rutyny tabletki równiez nie pomogą. Trzeba byłoby poeksperymentować i potestować co nas podnieca a co nie.

Odnośnik do komentarza
Gość Mirielste

Oj również sobie libido therapy chwalę może nie działa bardzo szybko i nie od razu zwiększa libido ale po kilku miesiącach stosowania widać systematyczne efekty. Może się tutaj źle wyraziłam bo po tygodniu już widać róznicę ale najlepsza róznica jest właśnie po kilku miesiącach stosowania tabletek :)

Odnośnik do komentarza
Gość liliana

ja brałam różne i nic nie pomogło dopiero gdy trafiłam na tabletki Feminam Libido niemal natychmiast nastąpiła 100% poprawa. Zaczęłam studiować co tam jest w składzie że takie dobre są okazało się że jakieś mało znane w Polsce zioła głównie z Amazonii i Meksyku. Naprawdę bardzo skuteczne polecam

Odnośnik do komentarza
Gość gosc43245

biorę feminam libido od 2 tygodni widać działanie i to bardzo mam jednak pytanie czy mi to nie zaszkodzi? Niby w składzie są same zioła ale czy mogą one mieć jakieś skutki uboczne przy długim stosowaniu? Słyszałam że są kobiety które to biorą tylko przed seksem i to działa czy to prawda?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...