Forum Seks

problem z utrzymaniem erekcji

~lukasz1208x

~lukasz1208x

witam mam problem z utrzymaniem wzwodu od dłuższego czasu, podczas mastrbacji i kontaktu z partnerką, musze się stymulować albo być stymulowany, ponieważ penis po 20 sekundach opada. Kiedyś jak się podnieciłem penis sam stawał, a teraz msże zacząc sie stymulować, zeby była erekcja, peniś nie potrzebuje ucisku mocnego wystarczy ze lekko go trzymam dwoma palcami, a partnerka go tylko lekko dotyka, dodam , że często się masturbowałem po 3 razy dziennie, co może być przyczyną takiego stanu rzeczy ? co zrobić z tym problemem?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Zbyszk79

~Zbyszk79

Lekarza nie zastąpię, a on pewnie najwięcej może pomóc, ale też miałem ten problem i jakoś sobie poradziłem. Na początek można przetestować coś prostego, czyli sildenafil. W moim przypadku działa rewelacyjnie i nie maproblemu z utrzymaniem erekcji. Stosuję maxon active, który go zawiera, a dostaniesz go bez recepty w aptece. Na dłuższą metę możesz nieco zmienić nawyki. Zdrowsza dieta i ćwiczenia siłowe, które mogą podnieść poziom testosteronu.

~Pardekl

~Pardekl

Oj powodów moze byc bardzo wiele
stres
nieodpowiednia dieta
hormony ( warto jest sobie przebadać prolaktynę i testosteron bo bardzo często złe poziomy tych dwóch hormonów mogą powodować problemy z erekcja)
nieodpowiednia aktywnosć fizyczna
Zwylke są to przejściowe problemy. Polecam jednak zamiast maxona cum on. Ma o wiele lepszy skład.

~Pardekl

~Pardekl

Niekoniecznie. Często o wiele lepsze albo tak samo skuteczne są tabletki z L argininą. Jednocześnie nie powodują tylu efetów niepożądanych jakie może powodować viagra. A piszę tutaj o problemach z ciśnieniem, bólu głowy. Nie jest to wcale taki bezpieczny środek i dlatego właśnie jest na receptę. Aby nie brał tych tabletek ktoś kto nie powinien ich brać. Sam miałem epizod z viagrą i nie zauważyłem aby tabletki były lepsze od cum on. Poza tym denerwowało mnie to, że viagra działa jedynie po zażyciu tabletki.A w przypadku cum on działanie jest o wiele dłużej.

~liki675

~liki675

Na początek warto spróbowac przerwać sie masturbować ;) Ale myślę, że jak chcesz uprawiać seks i czujesz, że będziesz mieć słabszą erekcję, to weź sobie maxon active i erekcja bedzie w porządku. Co nie znaczy, że nie masz ograniczyć masturbacji ;) Raz na jakiś czas to zdrowy nawyk, ale trzy razy dziennie to już przegięcie.

~marcin_dk

~marcin_dk

Wczoraj zacząłem terapię cum on, na razie wziąłem drugą tabletkę i o dziwo już po pierwszej tabletce czułem różnicę a piszą., że trzeba poczekać przynajmniej kilka dni :P Ogólnie to jestem pod wrażeniem.

~luigi7

~luigi7

~Pardekl
Oj powodów moze byc bardzo wiele
stres
nieodpowiednia dieta
hormony ( warto jest sobie przebadać prolaktynę i testosteron bo bardzo często złe poziomy tych dwóch hormonów mogą powodować problemy z erekcja)
nieodpowiednia aktywnosć fizyczna
Zwylke są to przejściowe problemy. Polecam jednak zamiast maxona cum on. Ma o wiele lepszy skład.

Ale wiesz, że w środku, o krym piszesz nie ma sildenafilu, tylko zioła i witaminy? Także nie da się porównać składu i skuteczności maxona z tym Twoim, bo to raczej suplement diety, a nie lek, który jest odpowiednikiem viagry.

~Taksia

~Taksia

U mojego faceta był problem ze stresem, to przede wszystkim. Ale na szczęście odkryliśmy tabletki Last Longer, które bardzo dobrze się u niego sprawdziły. Dzięki nim naprawdę nic nas nie ogranicza ;)

~Pardekl

~Pardekl

Oj jest to zależne od tego kto konketnie bierze tabletki bo każda osoba i każdy organizm jeest inny. U jednej osoby efekt bedzie szybciej, druga osoba na rezultaty będzie musiała poczekać o wiele dłużej. Jednak po kilkku dniach powinieneś już widziec dobre efekty działania. U mnie najlepsze były mniej więcej po 2 tygodniach. Po 2 miesiącach kuracji stopniowo zmniejszałem dawkę. Tak że mogłem całkowicie z nich zrezygnować.