Skocz do zawartości
Forum

Nowy związek - problem w łóżku


Gość duren999

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pewien problem z moim chłopakiem. Spotykamy się od lipca i około miesiąc temu zaczęliśmy się do siebie zbliżać w łóżku. Nie będę ukrywać, że bardzo lubie seks. Czasem bolało mnie, że przez te 3 miesiące on nie próbował się do mnie zbliżyć w ten sposób. Generalnie jestem trochę przestraszona. On nie chce się ze mną kochać :/ Interesuje go seks oralny i tyle. Ja też to lubię, jednak lubię też klasyczny seks i brakuje mi tego. Kochaliśmy się raz i było w porządku, dałam mu odczuć, że mi się bardzo podobało. Ale od tego czasu nic :/ Ostatnio nawet w trakcie zbliżenia zapytałam, czy możemy się kochać. Ale tu nastąpiły problemy techniczne. Absolutnie nie dałam odczuć, że jest coś nie tak, ale się chyba zestresował. Na drugi dzień też próbowaliśmy, ale znów ten sam problem. Nie wiem o co chodzi :( Czy jemu to nie sprawia przyjemności? :( Jestem załamana. Nie wiem o co chodzi.

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się, że jest tutaj jakaś bariera psychiczna. On moze bać się, ze będzie Cię bolało i z tego powodu obawia się współżycia. Moze być jeszcze opcja, że ma lekkie problemy z erekcją. W pierwszej sytuacji polecam kupienie jakiego dobrego żelu intymnego (dobre są klasyczne unimile czy durexy ale jesli chcecie czegoś jeszcze bardziej nawilzającego i wydajnego, polecam be lover)
Jeśli on ma lekkie problemy z erekcja wypadałoby podejść do tematu bardzo ostrożnie bo mężczyźni mogą mieć z tym spore kompleksy. Może zaproopnuj mu tabletki? Cum on są ziołowe oraz bezpieczne.

Odnośnik do komentarza

Nie ma problemów z erekcją chyba :/ Przy grze wstępnej, czy seksie oralnym nie ma z tym problemów. Problem zaczyna się jak chcę się z nim normalnie kochać. Nie ma podstaw żeby się obawiać, że coś mnie będzie boleć. Już raz to zrobiliśmy i było ok, on doszedł. Nie rozumiem tego. Może nie sprawia mu to przyjemności?

Odnośnik do komentarza

Popełniłaś błąd, nie mówiąc mu wprost, że chcesz z nim odbywać stosunek i się zraził. Nie zapominaj, że żyjemy w czasach akcji typu #metoo i większość mężczyzn woli mieć jasną deklarację, że kobieta chce uprawiać seks - nikt normalny nie chce ryzykować łatki gwałciciela. Obawiam się, że problem będzie poważny. Jedyne co możesz zrobić, to spokojnie porozmawiać o Waszych relacjach intymnych i pomału zdejmować blokadę przed stosunkiem jaka się u niego wytworzyła.

Odnośnik do komentarza

ależ ja mu mówiłam kilka razy :/ Tylko po tym jak nastąpiły te problemy to już się boję mu o tym mówić. Bo co jeśli on nie może/nie chce a ja będę nalegać? Nie chce go stresować.
Jaka łatka gwałciciela? Jak leżę na nim nago i mówię,że go chce, to chyba raczej nie powinien mieć takich obaw, że ktoś mu przypnie łatkę gwałciciela.
Może mu się nie podobam?

Odnośnik do komentarza

~duren999

Może mu się nie podobam?

Jakież to kobiece ;)
Powiem Ci tak, wygląda na to, że jesteś kobietą, która potrafi docenić, że mężczyźnie chodzi nie tylko o seks (niestety, takich jest coraz mniej), więc Twój partner, jeżeli jest normalny, powinien czuć się w czepku urodzonym. Ale, w jego przeszłości, mogło stać się coś, co odcisnęło piętno na jego psychice a o czym on nie chce Ci powiedzieć.

Ze swoich doświadczeń mogę Ci powiedzieć, że byłem w związku, w którym dziewczyna chciała czekać ze stosunkiem do ślubu - byłem młodszy i głupszy, więc wierzyłem, że to z pobudek religijnych - nasze kontakty ograniczały się do pocałunków, najdalej do przytulania bez stanika. Ale dla niej było tego zbyt dużo, w końcu, kiedy szliśmy do jej pokoju, z ust jej matki usłyszałem "jakby co, to krzycz". Potem mieliśmy jakiś tydzień bez kontaktów aż się odezwała - a ja byłem głupi i zgodziłem się na spotkanie, ale w miejscu publicznym. Potem jeszcze trochę byliśmy z sobą, ale się rozpadło.

Tak więc myślę, że szczerą rozmową na tematy intymne przełamiesz jego wewnętrzne blokady.

Życzę szczęścia.

Odnośnik do komentarza
Gość Filozofia życia

Ja widzę trzy możliwe powody :

1) partner jest wygodny i seks oralny sprawia mu przyjemność. To forma seksu do jakiej się przyzwyczaił i jaka która mu najlepszą satysfakcję no i lepszy efekt końcowy. W możliwe krótszym czasie niż sam stosunek. I tutaj zadaj sobie pytanie droga autorko (bo tego nie wiemy), czy partner na tym polu również Cie zadowala.

2) Obawa, że nie stanie na wysokości zadania albo na początku albo w trakcie stosunku.
Tak, tak - wbrew pozorom to dotyczy też także młodych mężczyzn.
Z tego co widzę, to był to incydentalny przypadek (kiedy ten stosunek był), więc w tym względzie nie znacie swoich ciała jak zachowa się podczas następnych zbliżeń.

3) Złe wspomnienia związane z samym zbliżeniem czyli sprawa psychiki partnera - już ktoś o tym pisał. I tu mogą się pojawić różne problemy. Najlepiej zapytać - szczera rozmowa wprost, a nie między wierszami - na zasadzie : "Dam mu to odczuć, może zrozumie, domyśli się". To błędne koło, na to autorko nie licz. Musisz wyjść poza swoje kobiece spojrzenie na te sprawy i postawić na bezpośredniość i szczerość w dogodnym momencie rozmowy.

Odnośnik do komentarza

Mówił mi kiedyś, że będzie się stresował na początku, bo dawno z nikim nie był. Ale podczas seksu oralnego w ogóle się nie stresuje. Wie, że potrafi mnie zaspokoić i wydawało mi się, że jakoś już przełamaliśmy lody... Boje się już o to pytać. Bo mnie też boli takie odrzucenie. Zaczęłam już myśleć, że może coś jest nie tak z moją anatomią.... Ehhh.
Wiem, że był w dluższym zwiazku, ale 4 lata temu się rozstali. Później spotykał się z jakaś dziewcyzną, ale nie wyszło. Kurde już nie wiem jak do niego trafić.,...

Odnośnik do komentarza
Gość Do Autorki

skoro cię bolał, to boi się, że możesz seksem rozjuszyć pizdę i być chora, inaczej być kaleką w łóżku. Najpierw wylecz pi*dę u gina, i jak już będziesz zdrowa skuś go na seks, i jeżeli też będzie się źle zachowywał, to wypierdol go z życia, by on wcześniej ciebie nie rzucił.

Odnośnik do komentarza

cyt. Ale podczas seksu oralnego w ogóle się nie stresuje. Wie, że potrafi mnie zaspokoić i ...
HHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH
Nie stresuje się, bo był na haju lub ma uszkodzone zmysły węchu i smaku, Dziwne, bo przecież oral to śmierdząca przyjemność, w dodatku można zarazić się brodawczakiem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...