Skocz do zawartości
Forum

Do czego zdolna jest kobieta ?


hets

Rekomendowane odpowiedzi

Z życia wyssana mała historia i ciekaw jestem co myślicie ?.
Mężczyzna poznaje kobietę oboje czują (motyle) ? intensywne dwa trzy tygodnie rozmów dotyku i sexu są dojrzali wiedzą co robią zwierzają się.jest ok ! jednak ją męczy jej były partner smsy i tel.te z błaganiem i te złe (obrażliwe) .Ona zrywa z nowym partnerem na chwile bo chce ostatniego spotkania z byłym ! (tak mu przedstawiła) ok ,on nie daje za wygrana sprawdza co stało się?przecież słyszal tyle złego o nim! Ona spotyka się w restauracji a po ? no cóż zostaje u niej do rana ! :-)
Drogie Panie i psycholodzy co ma myśleć ten nowo poznany (partner)?

Odnośnik do komentarza

To ty nie wiesz tego, że kobieta niczym się nie różni od świni. Jak już stracą cnotę, to wtedy pierdolą się takie na potęgę. Raz z jednym, a raz z drugim, wracają, odchodzą... są cholernie niezdecydowane i nie wiedzą jakiego kutasa w końcu do tej swojej zapyziałej pizdy chcą. Jak mają grubego i krótkiego, to wtedy zaczynają rozmyślać o długim i cienkim, gdy mają jebaka z długim i cienkim, to wtedy znów tęsknią za tym krótkim, ale grubym chujem. Potem idziesz na randkę z taką myślisz sobie, że z fajna z niej kobieta, a tu się okazuje, że tą szmatę już pół miasta pierdoliło.

Odnośnik do komentarza

Myśle ze to zbyt krótki czas by kogoś poznać do tego sex itd... Moze ten nowy partner był tylko chwilowa fascynacja bo co w tym normalnego by zrywać z partnerem żeby moc sie spotkac z byłym. Ja rozumiem nęka ja to ona chce z nim porozmawiać żeby dał jej spokój ale nie w restauracji dodatkowo wspólna noc... Nie mogła się zdecydować i nie jest warta nikogo

Odnośnik do komentarza

Taka sobie ta kobieta. Byla w zlym i tosycznym związku, spotkala innego, chciała się dowiedziec jak to będzie z innym i się dowiedziała, bylo fajnie, ale może za spokojnie, po wariactwach jakich doznała w poprzednim związku. Teoretycznie, ze spotkala się  z byłym, zeby mu np powiedziec,ze to juz naprawdę koniec. Tyle, ze napięcie i zmysly zwycięzyły i wylądowala z pierwszym w łożku.

Jesli jednak wraca do nowo poznanego partnera ,to ten nowo poznany w takiej sytuacji chyba będzie juz ją traktował instrumentalnie, do określonych celów. Pewnie jest tak rozsądny, ze juz wie iz inwestowanie w uczucia moze go tylko poranic. Nigdy juz ne będzie jej pewien, czyli wiązanie z nią przyszłosci jest szalenie ryzykowne.

Odnośnik do komentarza
Gość Sasha Demoriane VIP

To jak nie twój problem, to pojaką cholerę się wpierdalasz tam, gdzie tobie nie trzeba?
Ach... rozumiem z ciekawości pewno xD
Znając życie, to jesteś taka typowa babcia spod bloku...
- Kto poszedł?
-Gdzie poszedł?
- Kiedy wrócił?
-A z kim?
A twój najlepszy teks to zapewne coś w ten deseń: aleeeee mnie to w ogóle nie interesuje, ale powiedzieć możesz:)))

Ps...w kościele też zawsze pewnie w pierwszej ławce siedzisz? Zresztą po co ja głupia pytam, skoro odp... jest oczywista hehe

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...