Skocz do zawartości
Forum

Zatrzymanie rozwoju ciała jamnistego


Gość Alek123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Może mi ktoś odpowiedzieć  jak wygląda sytuacja w przypadku, jeżeli rozwój ciał jamistych zostaje zahamowany  poprzez uraz psychiczny (stres wywołany traumą utrzymujący się przez cały okres dojrzewania). Wpływ traumy  spowodował zaburzenia hormonalne, zatrzymanie lub zmniejszenie  wytwarzania hormonu wstrotsu oraz testosteronu, który jak wiadomo jest niezbędny do rozwoju całego organizmu między innymi ciała jamnistego.  Moje pytanie jest czy terapia hormonalna która będzie opierała się na dostarczeniu hormonów wzrostu oraz testosteronu może wpłynąć na pełne rozwinięcie się ciał jamistych  u kogoś kto  jest już po okresie dojrzewania do granic zapisanych w genetyce.

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza

Ty mondry, urzywasz takich naókowych pojenć, zamiast jednego; mój chuj jest za mały mimo dorosłego wieku, i co zrobić by go powienkszyć.
Chłopie, na chuj ci wielki chuj? Orgazm ma miejsce w mózgu, a nie w penisie. Jeżeli masz erekcję i wytrysk=orgazm, to se dupy nie zawracaj, bo różnymi zabiegami spowodujesz, że kompletnie Ci nie stanie i nie tryśnie.
Wielkim chujem jarają się osoby oziębłe i chore, które błędnie myślą, że jak wielki, to i orgazm wielki, a to chuja prawda.

Odnośnik do komentarza

Mamusia mówi, że ja nie rosnę i nowej sukienki nie chce mi dać, a już rosnę 14-szą wiosnę i pod stanikiem dobrze mi znać. Miałam kochanka ulubionego, który przynosił mi róży ulubiony kwiat. Raz w łóżku leżę już rozebrana, on przyszedł do mnie i szepnął w ucho: ach ma kochana jak bardzo kocham Cię.. I tak zasnęłam w jego objęciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic. A gdy minęło 9 miesięcy, mały bękarcik przyszedł na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo taką miłość niech trafi szlag!!!!

Odnośnik do komentarza

Pozwolę sobie wtrącić się do rozmowy.
Sądzę, że podanie hormonów PO zakończeniu okresu dojrzewania nie może wpłynąć na rozrost tkanek w narządach rozwijających się w tym okresie. Ale proszę poszukać źródeł w internecie.
Co do tabletek - pisano wielokrotnie, że nie przynoszą efektów.

Odnośnik do komentarza

Przez jakieś 3 miesiące. Licza sie tutaj na pewno dwa czynniki Po pierwsze regularność przyjmowania tabletek.Po drugie cierpliwość. Penilarge zadziała ale nie ma co liczyć na to,ze efekt będzie po miesiacu. Trzeba je brać przyjnajmniej 2-3 miesiące.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...