Skocz do zawartości
Forum

Łóżkowy trójkąt na urodziny męża


Gość Poison

Rekomendowane odpowiedzi

Mam parnera od 8 lat, jesteśmy po 30stce. Kiedys spytalam jaka jest jego fantazja. Odpowiedział on i dwie dziewczyny. Za 3 tygodnie ma urodziny, mysle czy nie spelnic jego zyczenia w postaci siebie i drugiej kobiety w łóżku. Co o tym sądzicie? Warto spróbować, czy lepiej nie. A co jeśli zajmie się bardziej nią niż mną, albo że mu sie spodoba i bedzie chcial cały czas? Z jednej strony chce sprobowac bo to tylko seks, a z drugiej strony... juz jestem zazdrosna a co mowic w trakcie? Co o tym sadzicie??????

Odnośnik do komentarza

Sorry ale ja bym się nie zgodziła na takie coś. Nie wyobrażam sobie abym mogła się dzielić swoim mężem z inną kobietą. A co jeśli to zniszczy wasze podejście do siebie, będziesz miała do niego pretensje, żę tamtej poświęcał więcej uwagi niż tobie. Zastanów się czy warto jest ryzykować?

Kto walczy, może przegrać. Kto nie walczy, już przegrał. Bertold Brecht

Odnośnik do komentarza

Wiesz co... posiadanie fantazji to jedno, ale spełnianie jej to zupełnie inna sprawa. Nie widze nic złego w posiadaniu takiej fantazji, ale spełnianie jej i to jeszcze fundowane przez Ciebie jest chore. Zaakceptujesz to jak on będzie sie kochał z inna kobieta na twoich oczach? Jeszcze seks z nią bardziej mu się spodoba. Zwłaszcza jak wynajmiesz prostytutke, bo to przecież taka doświadczona będzie.

Odnośnik do komentarza

No właśnie nigdy nie będziesz wiedziała czy oni się już nie spotkają. Ja bym nie ryzykowała. faceci mają bardzo proste myślenie i mogą wyciągac przez to błędne wnioski. Bo skoro się na to godzisz, to nie przeszkadza Ci, że on prześpi się z inną, a skoro Ci to nie przeszkadza to możę zrobi to kiedys przy innej okazji, gdy Ty nie będziesz obok.

"My own business always bores me to death, I prefer other people's" - O. W.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...