Forum Seks

Masturbacja u kobiet

~Dagna

~Dagna

Drogie panie, czy się masturbujecie? Jak często i czy używacie jakichś gadżetów?Jestem ciekawa jak to wygląda u kobiet, bo większość się zaklina, że ich to nie dotyczy, a jak jest w rzeczywistości??? :)

Odpowiedzi znajdują się poniżej

karolinexxx

karolinexxx

ja tez słyszałam, że kobiety sie nie masturbują, ale to nie prawda, bo didlusie znikają z półek ;)) ja odkad mam chlopaka to nie robie tego wcale wczesniej-3-4 razy na mc bez didlusia niestety ;)

--

Nawet cień przyjaciela starczy by uczynić człowieka szczęśliwym.

15 karolinexxx Kobieta, 32 lata, Karolkowo
Asioook

Asioook

ja tam nie bawię się w takie gry... jakoś nigdy mnie to nie pociągało.

--

Kto walczy, może przegrać. Kto nie walczy, już przegrał. Bertold Brecht

12 asioook Kobieta, 29 lat, Kraków
~Postępowa

~Postępowa

ja się masturbuję codziennie. Albo sama albo używam do tego wibratorów.

muszka19

muszka19

ja sie nie masturbuje boje sie ze sie uzaleznie i nie bede odczuwala przyjemnosci z seksu z moim chlopakiem

18 muszka19 Kobieta, 25 lat, Katowice
aanielkaa

aanielkaa

jak miałam 8-25 lat to moze i tak ale teraz?? teraz to mi sie czasem nie chce spelniac malzenskiej powinnosci a co dopiero masturbacja!

17 aanielkaa Kobieta, 37 lat, Kraków
~mati

~mati

anielka masz dopiero 31 lat i nie chcesz sie kochac z mezem? to chyba lipa, szybko jakos :/

aanielkaa

aanielkaa

mati: jak się pracuje w jednej firmie, wraca do domu,robi obiad i pracuje w prywatnej firmie przydomowej do tego zajmuje się dzieckiem i domem, to uwierz, że może się nie chcieć...

17 aanielkaa Kobieta, 37 lat, Kraków
dadaaria

dadaaria

jezeli sie masturbujesz i masz ochote na gadzet to tak, ja np. glupio bym sie czula sama ze soba i wibratorem

--

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=601651b7128e8c5ce.png

30 dadaaria Kobieta, 30 lat, gdzieś pod Wawą
muszka19

muszka19

ja bym sobie nie kupiła, to dziwne tak sobie samej wiecie............. mi sie zdaje ze jak sie ma faceta to nie trzeba sie masturbowac!!!!!!!!!!

18 muszka19 Kobieta, 25 lat, Katowice
Iskra

Iskra

ja mam wibrator, ale nie kupiłam go tyklo dotalam na 18:)jest nie używany bo jakoś nie bło mi to potrzebne, mój facet a teraz mąż radzi sobie o wiele lepiej. Uważam, że masturbacja jest dla kogoś kto czuje się samotny, bo jak masz kogoś, kto wie jak ci dogodzić to p co ci wubrator

14 iskra Kobieta, 31 lat, Lublin
~mati

~mati

A tak wymówka. Seks nie jest jakąs dodatkową pracą tylko przyjemnością to chyba po tylu obowiązkaxch różnych fajnie się odprężyć, nie?

dadaaria

dadaaria

seks tak ale czy masturbacja jest naprawde taką wielką przyjemnością??? wg mnie nie, czasem wydaje mi się to śmieszne gdybym miała się zadowalać wibratorem i robić miny jak z filmu dla dorosych

--

~Tośka

~Tośka

wibrato fajna rzecz, my z mężem ostatnio kupiliśmy jeden by używać go do gry wstępnej.

sindy81

sindy81

i co sprawdza sie?? kupiliscie zwyly czy na baterie sam sztuczny penis czy tez stymulacja lechtaczki??

19 sindy81 Kobieta, 36 lat, Katowice
~Tośka

~Tośka

mamy zwykły na baterie. Taki mały i poręczny bez zbędnych udziwnień. Jest to całkiem przyjemne i świetnie się sprawdza w grze wstępnej.

dadaaria

dadaaria

ja bym sie wstydzila nie wydaje Ci sie zimny i sztywny???

--