Skocz do zawartości
Forum

Nie wyglądam na swój wiek- badania :)


Gość Łukaszz93

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Łukaszz93

Dzień dobry,
Poniżej opiszę swoją sytuację i proszę o konkretne odpowiedzi 
Mam 25lat jednak mój wygląd „mówi” coś innego. Wyglądam na ok. 17lat, do tego jestem posiadaczem dość niskiego wzrostu 170cm oraz lichego zarostu. Raczej nie miał bym z tym żadnego problemu gdyby nie miało, to wpływu na życie, a mianowicie: bardzo małe zainteresowanie ze strony dziewczyn (kobiet)-którym podobają się jednak bardziej męsko wyglądające osobniki, zdarza się niepoważne traktowanie w miejscach, w których trzeba coś załatwić oraz na rozmowach o pracę. W zawiązku z tym ma pytanie jakie badania mogę wykonać, by sprawdzić czy mój wygląd i rozwój jest zasługą „fantastycznych” genów czy jednak coś jest nie tak i jednak można coś z tym zrobić.
Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza

Gratuluję Ci wzrostu i młodzieńczego wyglądu! Pan stworzył Cię takim dokładnie dla kobiety której najwyraźniej jeszcze nie spotkałeś. A ona gdzieś tam czeka aż się pojawisz, dokładnie taki, Ty! Rozwijaj posiadane walory natomiast nie próbuj być kimś innym niż jesteś ponieważ to absurdalne! Jakże wielu wpada w tą pułapkę, nie bądź tutaj kolejną ofiarą błędnego myślenia.

PSALM 91

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...