Skocz do zawartości
Forum

Jak skończyć z masturbacja ?


Gość Patticz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Proszę o rady. Masturbuje się czasem regularnie czasem nie od 1 gimnazjum. Czasem 3 razy dziennie czasem raz. Dziś robię pierwszy dzień przerwy i nie mogę przestac o tym myśleć penis sam staje bez powodu. Myśle o seksie cały czas. Kiedyś próbowałem przestac udało się na tydzień ale to wróciło co robić...

Odnośnik do komentarza

A czemu masz konczyć z masturbacją? Jest to przyjemne,rozładowuje napięcie oraz wiekszośc zdrowych mężczyzn sie masturbuje. Tylko po prostu o tym tak nie mówią bo wiele osob traktuje masturbację jako temat tabu.
Dla większej przyjemności można kupić sobie na przykład sztuczna pochwe https://intymnosc.pl/pl/189-masturbatory-pochwy

Odnośnik do komentarza

co za dużo, to i świnia nie chce. Ponieważ ćwiczenia są koniecznością biologiczną by żyć, gdyż narząd nieużywany zanika lub rakowacieje, to dla zdrowia powinieneś ćwiczyć konia, ale tak jak w sporcie, najlepiej wg zasady 3 x 30 x 130.
Musisz zachować pewne warunki:
1. dobre odżywianie, bo w przeciwnym razie zakłócisz masę mięśniową i sprawność Układu Immunologicznego, i będziesz bardziej podatny na byle choroby.
2. higiena, czyli nie tylko czystość, ale wszystko co dobre dla organizmu
3. podczas masturbacji przestrzegać oliwienia, by nie narobić ranek na chuju. Analogia z brakiem oleju w cylindrze tłoka samochodu spalinowego Po prostu pizda zatrze się i zamiast orgazmu będą ranki i ból

Odnośnik do komentarza
Gość pan masturbator

cytat:
większej przyjemności można kupić sobie na przykład sztuczna pochwę https://intymnosc.pl/pl/189-masturbatory-pochwy
koment:
owszem maturbatory som dobre, ale ksztujom szmal i robote, bo trza myć. Taniej i prościej dłoń umyta, naoliwiona, zastompi pizdę; a dla zastompienia penisa, to palec serdeczny z nakładkom pogrubiającom i wydłużającom + olej bambino dla poślizgu.

Odnośnik do komentarza

~Patticz
Jestem na studiach. Uczę się gram w gry uprawiam sport ale co z tego gdy przychodzę do domu i jest to samo.

Odpowiedź i podpowiedź:
No właśnie, jak przychodzisz do domu sam, to proste, zwalić konia i ok. Jesteś sam, bo pewnie jesteś małowartościowy w towarzystwie, Zajmij się takimi rzeczami jak taniec, gitara a znajdziesz dziewczynę i zamiast chorobliwego walenia, będziesz zdrowo kopulował, co inni nazywają miłością. Asia
PS: ile masz lat,? Ja też jestem sama i chwilowo seks zastępuję masturbacją, może się spotkajmy i rozwiążmy problem w sposób cywilizowany, co? Daj namiary: e-mail, komórka,,FB

Odnośnik do komentarza
Gość do autora cytatu

Hilary
Co tu sie odwalilo xD
Co za duzo to ie zdrowo, ale moim zdaniem nie powinno się rezygnować z masturbacji.

MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM
Masz rację, co za dużo, to i świnia nie zeżre. A najgorsze to, że narząd nieużywany zanika lub rakowacieje.Dowodem abstynencji seksualnej tej dewiacyjnej i prawidłowej
( kopulacja z kobietą, kończąca wytryskiem spermy), jest rak prostaty.
Najgorsze jest to, że wielu ciemnych osiłków wali konia na sucho i niszczy śluzówkę napletka, nabawiając się ran na chuju!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Gość do pszetmufcy

bez walenia konia, za chuja pana, się nie spuścisz. Nie kumam dlaczego tzw. ciota daje dupy, jak się sama nie spuści, a pszeciesz w3ytrysk = orgazm męski. Pszyjemność ma tylko cwel, zatem chuj z analem, bo oprócz smrodu zero przyjemności. Podobnie jest tesz z analem kobiecym?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...