Skocz do zawartości
Forum

Palenie a seks


Gość Rafivvh

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam taki problem. Bardzo mocno pociąga mnie to kiedy kobieta seksownie pali papierosa. Uwielbiam filmy gdzie kobieta kochając się ze swoim facetem pali podczas stosunku lub gdy robi mu dobrze. Moja dziewczyna nie pali. Co powinienem z tym zrobić ? Nie oceniajcie mnie za mój fetysz.

Odnośnik do komentarza

Jaki to problem? Jeżeli masz taki fetysz i to jest dla Ciebie ważne aby osiągnąć satysfakcję seksualną, to nie zawracaj głowy dziewczynie, która nie pali papierosów, ale zwiąż się z nałogową palaczką i ustalcie wspólnie co i jak ma wyglądać. Pewnie będzie palić faje w sypialni i salonie podczas Waszych intymnych chwil- jej będzie w to graj, a Ty będziesz czuć się spełniony. No bo niby co powinieneś z tym zrobić? To jakbyś trzymał w rękach misia, a chciałbyś zajączka z półki powyżej. No i co? Nie bierz misia, kiedy chcesz zajączka. Odłóż misia, sięgnij po zajączka.

PSALM 91

Odnośnik do komentarza

Chłopie jełopie, paląc podczas orala, to może Ci przypalić ch*ja, rana może zrakowcieć, a ty kopytami strzelić w kalendarz, kumasz buraku?
Poza tym nikotyna otępia doznania, okropnie śmierdzi, a w przypadku ciąży kobieta może urodzić dziecko o 1 stopień głupsze od niej. Jeżeli sama uczyła się na "dop" ,to może urodzić debila, czyli coś podobnego, niestety, do Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Gość do autora cytatu

cyt.:....ona nie paląca....
SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
Cieciu jeden, "nie" z przymiotnikiem pisze się razem, więc powinno być: ...ona "niepaląca"... No widzisz, nikotyna walnęła ci jusz na musk, buuaaahhhaa gimbusie!!!!!!!!!!!
SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
Owszem, można tak napisać jak ty, ale w innym znaczeniu, np.
ona jest nie niepaląca lecz paląca

Odnośnik do komentarza

~Rafivvh
Zlotaraczka tylko ze ja mam dziewczynę i jest ona nie paląca. Ale kocham ją wiec nie będę zmieniał dziewczyny tylko dla swoich fantazji. Chodzi mi tez o jednarazowe spełnienie mojego fetyszu a nie ze przy każdym seksie palić.

KKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKNiedrogi, biedny niepalaczu, mając dziewczynę palącą, i całując ją w usta, to taki sam poczujesz smród jakbyś ją całował w nieumytą dupę, kumasz? Zapewne, kiedyś się ożenisz, i zechcecie mieć dzieci? Zatem, czy przyjemnie Ci będzie mieć dzieci na poziomie debilizmu, gdyż nikotyna uszkadza płód w kobiecie ciężarnej?

Odnośnik do komentarza

Mamusia mówi, że ja nie rosnę i nowej sukienki nie chce mi dać, a już rosnę 13-stą wiosnę i pod stanikiem dobrze mi znać. Miałam kochanka ulubionego, który przynosił mi róży ulubiony kwiat. Raz w łóżku leżę już rozebrana, on przyszedł do mnie i szepnął w ucho: ach ma kochana jak bardzo kocham Cię.. I tak zasnęłam w jego objęciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic. A gdy minęło 9 miesięcy, mały bękarcik przyszedł na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo taką miłość niech trafi szlag!!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...