Skocz do zawartości
Forum

Seks oralny. Pytania do Panów pytania.


Gość Enilau

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Mam kilka pytań do Was. Mianowicie,dlaczego seks oralny jest dla Was przyjemniejszy od klasycznego? Nie pytam o psychikę,emocje. O porownanie samej przyejmnosci cielesnej.
Chodzi o to,że w pochwie jest nudniej?
Odczucia sa ciagle takie same i do tego slabe,delikatne?
Usta to język i mocne tarcie . Czy to jest powodem ze pochwa jest dużo mniej przyjemna?
Seks oralny daje Wam intensywniejsze odczucia? Tzn czy duzo bardziej.
Możecie to jakos porownac?
Pochwa nie obejmuje wszystkiego i nie stymuluje glowki? (Zoladz).
Jak to sie odróznia ? Wiem ze pochwa nie liże.. to sprawia ze jest gorsza? Da duzo slabsze doznania? Czy to prawda,ze glownie wejscie do pochwy cos robi a dalej jest uczucie prozni albo jakies "mizianie"? Tzn. Pusta przestrzen (mam na mysli glebiej ,scianki sie rozluznia po chwili).

Odnośnik do komentarza

To ja Ci zadam też pytanie: dlaczego normalni mężczyźni nie lubią minety?
Odpowiedź na twoje:
lubią tzw. kalecy seksualni, którzy nie mogą się spuścić w luźniejszej i śliższej/gładkiej pochwie, a język jest szorstki,
a usta mogą silniej objąć żołądź, zatem szybciej doprowadzą do wytrysku.
Odpowiedź na moje pytanie:
nie lubią normalni mężczyźni, bo zapach i smak wydzieliny z pochwy jest odrażający. Uwielbiają dewianci, będący na haju z powodu alkoholu lub narkotyków, którym już padły receptory węchu i smaku. Tacy, to potrafią nawet niezbyt czystą d*pę lizać.
Myślę, że innej odpowiedzi nie może być.

Odnośnik do komentarza

~Enilau
Czekaj. Ty chyba nie zrozumiales pytania. Ja nie pytam o minete , tylko dlaczego seks oralny jest dla was przyjemniejszy od pochwy.
Czyli jezyk jest szorstki a pochwa ne piesci zoladzi,tak? Jest luzniejsza i dlatego gorsza?

SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
Co ty kuźwa ślepa jesteś, przecież wyżej masz napisane jak krowie na rowie:
Odpowiedź na twoje:
lubią tzw. kalecy seksualni, którzy nie mogą się spuścić w luźniejszej i śliższej/gładkiej pochwie, a język jest szorstki,
a usta mogą silniej objąć żołądź, zatem szybciej doprowadzą do wytrysku. Poza tym zrobiłaś w swoim durnym tekście aż 5 błędów literowych; 5 wyrazów komp podkreślił na czerwono.

Odnośnik do komentarza

Mamusia mówi, że ja nie rosnę i nowej sukienki nie chce mi dać, a już rosnę 13-stą wiosnę i pod stanikiem dobrze mi znać. Miałam kochanka ulubionego, który przynosił mi róży ulubiony kwiat. Raz w łóżku leżę już rozebrana, on przyszedł do mnie i szepnął w ucho: ach ma kochana jak bardzo kocham Cię.. I tak zasnęłam w jego objęciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic. A gdy minęło 9 miesięcy, mały bękarcik przyszedł na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo taką miłość niech trafi szlag!!!!

Odnośnik do komentarza

To zależy od gustu, o których z reguły się nie dyskutuje. Generalizacja i wrzucanie wszystkich facetów/mężczyzn do jednego worka jest z gruntu potłuczona.
Bo równie dobrze facet może woleć seks oralny od standardowego współżycia z kobietą, jak i odwrotnie w przypadku kobiety, mając tu na myśli minetkę jak i pieszczoty piersi. Pozycja 69 jest tego jedynie dopełnieniem.
Równie dobrze seks oralny może być dopełnieniem wzajemnych igraszek stricte seksualnych w alkowie.
Licytowanie się czy dla faceta lepszy jest seks oralny od penetracji pochwy, czy też analogicznie w odwrotnym układzie co jest lepsze dla kobiety, jest w gruncie rzeczy pozbawione sensu.

Odnośnik do komentarza

Dlaczego? Wiekszosc uwaga ppdobnie. Tutaj chodzi o czysta fizyczna przyjemnosc. Nie uwazam ,ze kazdy mezczyzna woli seks oralmy ale ze jest przyjemniejszy o d waginalnego. A Pan jak uwaza? Chodzi tylko o roznice. Moze ktos to porownac?
Skoro ppchwa to "luzna ,sliska dziira bez jezyka" to gdzie
wam bedzie przyjemniej?
Stymulacja lechtaczki dalje intensywniejsze odczucia niz pochwy, czy u Was zoladz ,gdzy jestescie w pochwie nie jest pobudza? Stad odczucia duzo slabsze?

Odnośnik do komentarza

Osobiście pochwa daje mi większa przyjemnosc niż usta. Niby w ustach język mocniejsze tarcie ale przy dobrej pozycji w pochwie również czuć mega przyjemnosc dlatego ja uważam ze w pochwie. Apropo wypowiedzi kolegi wyżej wyżej nie wiem co macie do minetki. Ja uwielbiam je robić zawsze przed lub po seksie i moja dziewczyna jest w niebowzieta a ja czuje się spełniony.

Odnośnik do komentarza

jarek6776
Mnie np większą przyjemność sprawia poprzytulać się z nagą kobietą czy wspólna kąpiel w wannie
1

SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
Niedrogi Jarku: widzę żeś ciemny jak tabaka w rogu, bo nie wiesz kiedy użyć "mnie" a kiedy "mi"
Podam ci różnicę na przykładzie:
Mnie to możesz tylko w dupę kopnąć, natomiast mi większą rozkosz daje lizanie nieumytej dupy.

Odnośnik do komentarza
Gość do autora cytatu

cyt.: A' propos wypowiedzi kolegi wyżej wyżej, nie wiem co macie do minetki. Ja uwielbiam ją robić zawsze przed lub po seksie i moja dziewczyna jest wniebowzięta, a ja czuje się spełniony.
HHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH
Wyżej masz napisane ja krowie na rowie, że nie lubię lizać pizdy, bo mi śmierdzi, kumasz? Ty, skoro to lubisz, to pewnie masz uszkodzone zmysły węchu i smaku. zatem bez żenady możesz spokojnie lizać nieumytą dupę. Miłej i smacznej minety, fuuuujjjjj

Odnośnik do komentarza

Do Kubalv
Jezyk daje mocniejsze tarcie masz na nysli na zoladzi czy w ogole na czlonku?
Czyli roznica jest taka ,ze w ustach jest jezyk a pochwa go nie ma?
Mam na mysli fizyczne. Mozesz cos wiecej napisac?
Wiec jezyk daje mocniejsze tarcie a w pochwe trzeba szukac pozycji i kombinowac, napisales ze wowczas tez jest bardzo przyjemnie. Czyli oral jest bardzo przyjemny. Pochwa mu nie dorownuje albo musi sie starac . Czyli oral kest przyjwmniejszy.

Odnośnik do komentarza

Oral niby daje większe tarcie. Mówię osobiście ze mam jedna ulubiona pozycje w której pochwa daje mega przyjemnosc. Mimo iż troszkę mocniej czuje się jak ma się penisa w ustach to uważam ze nie ma co porownywac. Po drugie ja lubię zaspokajać kobietę a nie tylko siebie.

Odnośnik do komentarza

Nie ma co porównywać naprawdę. Ja np czuje „inna” przyjemnosc podczas seksu i loda. No usta się zaciskają co daje tarcie. Pozycja na jeźdźca sprawia mi największa przyjemnosc bo zauwaz ze podczas loda jest praktycznie takie tarcie jak na jeźdźca wiec naprawdę to jest nie do porównywania.

Odnośnik do komentarza

Sprobujesz porownac ta przyjemnosc? Odczuwanie? Prosze.
No ok czyli w ustach jest ciasniej.
Na jezdzca jest takie tarcie jak podczas loda, tzn? Wiec glownie uscisk daje wam przyjemnosc? A to mie chodzilo o zoladz?
Myslalam zawsze ze to pochwa bardziej obejmuje i stymuluje wiecej "na raz" niz usta, i ze to w ustach jest mniejsze tarcie. Dziekuje, mam nadzieje ze zechcesz wytlumaczyc.

Pochwa nie dotyka calegoczlonka i nie daje usciku? A co w jezdzcu jest fajne?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...