Skocz do zawartości
Forum

Gdzie przyjmuje konserwatywny seksuolog?


Gość w...m

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam konserwatywnego seksuologa. Mam niechciane myśli związane ze zmianą płci. Bardzo nie chcę zmieniać płci (mam ku temu ważne powody). Dlatego też szukam takiego seksuologa, który nie będzie widział tylko jednego rozwiązania tego problemu (czyli zmiana płci). Chcę pozostać mężczyzną i się tym cieszyć.

Odnośnik do komentarza

To nie seksuolog jest Ci potrzebny tylko psychoterapeuta, ew. na dobry początek psychiatra, żeby zobaczył czy nie masz po prostu nerwicy natręctw. To po pierwsze. Po drugie nikt nikogo nigdy nie nakłania do zmiany płci. To zawsze jest autonomiczna decyzja zdeterminowanego transseksualisty u którego wykluczono niepoczytalność. Istnieją dziesiątki typów ludzi odnośnie seksualności o krzyżowo zróżnicowanej identyfikacji płciowej, orientacji i preferencjach. Oni właśnie składają się na całe gender i LGBT. Seksuolog może pomóc Ci w dookreśleniu tego kim jesteś, a więc czego naprawdę pragniesz i do czego dążysz. Natomiast co z tym zrobisz, to już Twoja sprawa. Będziesz przynajmniej mógł podejmować świadomie decyzje co do swoich poszukiwań i wyborów. Warto się tego wszystkiego dowiedzieć żeby nie mieszać wokół siebie, nie komplikować życia ani sobie, ani innym. Na pewno gdzieś na świecie jest ktoś z kim będziesz mógł stworzyć satysfakcjonujący związek. Żeby go poznać dowiedz się najpierw kim sam jesteś.

PSALM 91

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...