Skocz do zawartości
Forum

Za miesiąc ślub, a ja nie wiem czy on jest mi wierny...


Gość przyszła żona

Rekomendowane odpowiedzi

Gość przyszła żona

Witam wszystkich... Ostatnio jestem strasznie zdenerwowana i roztrzęsiona. Za nieco ponad miesiąc biorę ślub, czyli teoretycznie ma być to dla mnie jeden z najpiękniejszych dni mojego życia. Kocham mojego narzeczonego, ale ostatnio zaczynam mieć wątpliwości, czy on darzy mnie takim samym uczuciem jak ja jego... Jakiś czas temu zaczął się dziwnie zachowywać. Ciągłe imprezy, wypady z kolegami i koleżankami, ciągłe rozmowy przez telefon. Pierwsze pomyślałam, że może musi się wyszaleć przed ślubem, ale ostatnio zaczęłam się obawiać, że to coś poważniejszego i może mnie zdradzać... W jego samochodzie na tylnym siedzeniu w czasie sprzątania zauważyłam białą plamę i obawiam się, że to może być sperma, a my w jego samochodzie nigdy się nie kochaliśmy. W internecie czytałam coś o jakichś biochemicznych testach zdrady. Mam pytanie czy któraś z Was wykonywała podobne badania. Czy takie badania są wiarygodne na 100% i czy ktoś mógłby mi polecić jakąś firmę najlepiej w okolicach Krakowa?

Odnośnik do komentarza

Ja jako facet... Byłem wierny do 47 roku życia, a potem niestety sanatorium itd. Ale moja wierność była wymuszona bo dużo piłem. Po prostu kobiety na boku mnie nie interesowały bo wolałem pić a wtedy bałem się że żadna mnie nie zechce. Pewnie zdradził bym wcześniej. Nie ukrywam mało jest wiernych facetów, niestety. Przykro mi ale przyjrzyj się temu bardziej. Nie stój z boku. Sprawdzaj i szukaj twardych dowodów (o ile takie istnieją). Nie wierz na słowa. Ja bym nie chciał żyć w świadomości że moja połówka mnie zdradza. Na dziś tyle. Pozdrawiam i życzę mądrości. Ryszard.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...