Skocz do zawartości
Forum

Skuteczność tabletek penilarge


Gość misterston

Rekomendowane odpowiedzi

Nie masz co liczyć na powiększenie jak w reklamie ale te 3 cm na długości można zyskać. Jeśli cena Ci nie przeszkadza to generalnie dobrym środkiem na erekcję są tabletki Penis complete. Cenowo jednak są o wiele droższe od penilarge. Sam nie stosowałem ale goście którzy stosowali mówili, że są mocne.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak jest z pompka bo nigdy pompki nie stosowałem, ale raczej efekt powinien utrzymywać się o wiele dłużej. Jestem ponad rok po kuracji ale członek się nie zmniejszył. Powiększenie jest stałe ponieważ środek sprawia,ze ciała jamiste się powiększają i potem w trakcie erekcji napływa do nich o wiele więcej krwi niż wcześniej. Tak więc członek jest taki sam w spoczynku jak był. Ale za to jest większy w trakcie erekcji.

Odnośnik do komentarza

Oszuści! Uwaga na oszustów! Nie ma żadnego środka farmakologicznego powiększającego struktury anatomiczne! A powiększająca pompka to miała zastosowanie w "Akademii Pana Kleksa": "Powiększająca pompka - z wyglądu przypominała zwykłą oliwiarkę, używaną do oliwienia maszyny do szycia. Gdy Pan Kleks przykładał ją do jakiegokolwiek przedmiotu i naciskał jej denko, przedmiot ów zaczynał natychmiast rosnąć i powiększać się". Hehe, powiększanie penisa i biustów kremami, tabletkami czy pompkami :)

PSALM 91

Odnośnik do komentarza

Z tego co wiem to penis complete to udoskonalona wersja penilarge. Czekam na swoje pierwsze opakowanie (powinienem dostać je w poniedziałek) I jak coś to postaram się napisać jaki będzie efekt, planuję na początku wziać tabletki z tego pierwszego opakowania, a potem jak coś będzie widać to kupię kolejne.

Odnośnik do komentarza

No to źle robisz, tak jak pisałem nie brałem tutaj penis complete ale podejrzewam, że działanie tych tabletek jest podobne do działania tabletek penilarge. A aby byl efekt tabletki takie trzeba brac przynajmniej 2-3 miesiące. Co będziesz mial pewnie napisane na opakowaniu.No i jak wczytasz się w opinie w sieci na temat tabletek powiększających członka to większość gości opisuje, ze nie widziało żadnych efektów powiekszających w trakcie pierwszego miesiąca brania i jeśli jakieś efekty powiekszające się pojawiąły to dopiero po tych 2 czy 3 miesiącach brania.

Odnośnik do komentarza

Zlotarączka nie wiem czemu tutaj piszesz takie oskarżające posty.Próbowałeś kiedykolwiek tego typu specyfików?Nie? To daruj sobie takie pisanie bo raczej do niczego dobrego nie prowadzi. Moim zdaniem o wiele lepiej jest sprobować takich środków niż dla przykładu isć pod nóz czy na powiększanie ostrzykiwniem, które niesie ze soba o wiele więcej negatywnych skutków. Sam równiez nie wierzę w wiele rzeczy,ale dopóki nie spróbuję, nie wygłaszam takich sądów.

Odnośnik do komentarza

Panowie aktualnie biore tabletki Penilarge. Konkretnie od dwóch tygodni. Penis tak jakby lekko spuchł ale nic poza tym. Staram się brać je regulrnie. No ominałem dwie tabletki w pierwszym tygodniu ale potem brałem normalnie.
Czy normalne,że jeszcze nie ma rezultatów? Dodam,że biore same tabletki bez żelu.

Odnośnik do komentarza
Gość Darkkingtom

Normalne U mnie pierwsze większe powiększenie pojawiło się mniej więcej po miesiącu A ostateczny efekt był dopiero po 2 miesiącach.Poza tym regularność tutaj jest bardzo ważna. A Ty już w pierwszy tygodniu opuściłeś 2 tabletki .To tak samo jakbyś raz użył prezerwatywy,raz nie i dziwił się, ze laska jest w ciąży. Co do żelu to warto jest sobie kupić ale po ro aby rozstępy się nie pojawiły przy powiekszeniu.

Odnośnik do komentarza
Gość Garkkingtom

Może ale nie musi. U mnie nie było ale stosowałem żel (zresztą kupowałem od razu cały pakiet penilarge i dostałem w gratisie to czemu niby miałem nie stosować). Wszystko zależy od danej osoby. Jedna ma większą skłonność do rozstępów, ktoś inny o wiele mniejsza. Musisz jednak wiedzieć jak coś Ci się powiększa w krótkim czasie to rozstępy najprawdopodobniej wystąpią

Odnośnik do komentarza

jak zależy ci na czasie to tylko tabletki Maxorman z USA - w Polsce też je znajdziesz, w potrójnej dawce czyli 3 tabletki na dobę - a zalecają jedną, w miesiąc powiększysz penisa kilka centymetrów i pogrubisz ale od razu mówię Testosteron będzie dostawał pierdolca. Ja tak zrobiłem i chodziłem nabuzowany jak meserszmit tyko ciągle bym ruchał, musiałem się onanizować 2 razy dziennie. Ale efekt jest !!!!

 

Odnośnik do komentarza

Tak dla ciekawości to jaki jest mechanizm dzialania tych tabletek?  Mój maż również nie ma dużego penisa. No czasami sobie pomyślę,że fajnie byloby jakby był bardziej okazały ale jakoś sobie radziy Przecież nie wymienię go z tgo powodu na lepszy model ?

Odnośnik do komentarza

Skladniki zawarte w Penilarge sprawiaja,ze napływa o wiele więcej krwi do penisa niż zwykle I tym samym powiekszają się ciala jamiste. Jęsli jest to częśte to ciała jamiste powiekszają się na stałe. Nie jest tak,że penis rośnie ale po prostu jakby puchnie. Tym samym zwieksza się w dugości oraz szerokości. Wiadomo, że wiele zalezy od konkretnej osoby ponieważ u jednej daje to lepsze efekty u drugiej gorsze ale warto jest spróbować jeśi ma sie kompeksy. Z tego co czytam w sieci to wiekszości środek pomaga.

 

Odnośnik do komentarza

No nie wiem. To już Twoja w tym glowa. Sama znasz swojego faceta i wiesz jak z nim rozmawiac. Na pewno trzeba bardzo delikatne. Nie wspominaj o tym.ze ma małego albo że Ci nie odpowiada bo gościo może wpaśc w kompleksy. Możesz po prostu mu powiedzieć,ze słyszałaś o takich tabletkach na powiekszanie i zapytać się co o tym sadzi i czy nie chciałby sprobować. Tak dla odmiany Waszego życia intymnego Zorientujesz się czy jeest chętny czy nie. Moim zdaniem warto bo chyba są to jedyne tabletki ktore dzialaja.

Odnośnik do komentarza

maxorman kuracja zakończona, 3 miesiące wynik +3,4cm długość +0,9cm grubość mierząc do okoła w stanie erekcji jak i spoczynku. minusy: czasami testosteron napierdziela tak że chce się ciągle ruchać. Ogólna ocena daję 8/10

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...