Forum Seks

UZALEŻNIENIE OD MASTURBACJI

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~vvverka9

~vvverka9

To też może być problem i jeśli taka osoba sobie nie radzi z problemem uważam ze zdecydowanie trzeba szukac pomocy chociażby specjalistycznym miejscu. A najpierw też musimy po prostu sami sobie uświadomić że mamy taki problem. Fajny artykuł ostatnio trafił mi się podczas przeglądania różnych stron i pozwolicie ze też Wam go pokazę https://klinika-akme.pl/co-to-jest-uzaleznienie/

onanista23cm

onanista23cm

Ja mam 39 lat,i chociaż bym bzykał się 5 razy dziennie to i tak chociaż raz muszę sobie sam zwalić konia,lubię to robi. Za każdym razem ulepszamy moje zabawy,robię to w autobusie pełnym ludzi,siadam obok jakiejś dziewczyny żeby patrzyla

208250 onanista23cm Mężczyzna, 40 lat, Głogów
~beeeeeeeeeeeeeee

~beeeeeeeeeeeeeee

Ciekawi mnie czy prof. Starowicz i dr Depko wiedzą co dzieje się na forum, które łączy się w jakikolwiek sposób z ich nazwiskami?

~mayczak952

~mayczak952

Nie jestem od masturbacji uzależniony, ale nie ukrywam, że lubię zrobić sobie dobrze. Zazwyczaj masturbuję się przy filmach pornograficznych. Z uwagi na to, że komputer współdzielę z bratem, muszę je odpowiednio ukrywać, w czym pomaga mi wtyczka do przeglądarki http://handonboard.com umożliwiająca zapisywanie i zabezpieczanie filmów, które nam się spodobały, hasłem...

~do Onanisty

~do Onanisty

Walenie konia kończy się wylewaniem najwyższej jakości białka na glebę, kosztem utraty masy ciała i potężnego osłabienia Układu Immunologicznego, po czym organizm podatny jest na byle choroby. Eksperyment:
spróbuj podziębić się od nóg, być na kacu po nieprzespanej nocy, i efekt gotowy: katar i opryszczka jak stodoła!!!!!!!!!
By uniknąć negatywnych skutków należy zachować umiar i bardzo dobrze się odżywiać. I jeszcze jedno: należy przed i po umyć ch*ja i koniecznie stosować lubrykant poślizgowy, by nie narobić na nim ranek, które mogą stać się nadżerkami.
Notabene, mężczyzna w całym swoim życiu seksualnym może wydalić z siebie wiadro spermy. W Norwegii jest fabryka kosmetyków na bazie spermy, więc wejdź z nią w kontakt a zarobisz kupę szmalu.

~paninadżerka

~paninadżerka

jest to na początku ranka, ale z biegiem czasu może zezłośliwieć i stać się RAKIEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nieszczęśliwy koniobijco, nie rospaczaj. Raka z siurkiem można obciąć, założą ci kranik tylko do siusianie, będziesz żył a orgazmy bendzisz miał w gupim łbie potczas snu., bo kranik do pizdy nie wlezie.

~mayczak952

~mayczak952

Mamusia mówi, że ja nie rosnę i nowej sukienki nie chce mi dać, a już rosnę 14-stą wiosnę i pod stanikiem dobrze mi znać. Miałam kochanka ulubionego, który przynosił mi róży ulubiony kwiat. Raz w łóżku leżę już rozebrana, on przyszedł do mnie i szepnął w ucho: ach ma kochana jak bardzo kocham Cię.. I tak zasnęłam w jego objęciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic. A gdy minęło 9 miesięcy, mały bękarcik przyszedł na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo taką miłość niech trafi szlag!!!!