Skocz do zawartości
Forum

spadek libido


Gość Magdalenka82

Rekomendowane odpowiedzi

Libido therapy. O wiele lepszy skład i na mnie osobiście o wiele lepiej zadziałały. Trzeba jednak wykazac się cierpliwościa bo jedynie przy regularnym braniu jest efekt. Swoją droga autorko czy problem nie jest w rutynie małżeńskiej?Bywa ze rutyna wkrada sie do życia małżeńskiego oraz nic dziwnego,.ze nie chce się uprawiać seksu jak robicie to tak samo.Poza tym im więcej uprawia się seksu, tym bardziej się chce. A im mniej tym odwrotnie.Chce się mnieij :) Polecam zabawki takie jak kupno wibratora, jakaś opaska na oczy.Obejrzyjcie sobie jakis film erotyczny. Jest wiele filmow dedykowanych dla kobiet....

Odnośnik do komentarza

U nas natomiast było tak, że po kilku latach szukaliśmy urozmaicenia w łóżku. Dlatego zaczęliśmy eksperymentować z akcesoriami erotycznymi, afrodyzjakami czy innymi pobudzaczami Myślę, że takie gry i zabawy korzystnie wpływają na jakość pożycia.
Fajnym środkiem jest na przykład sex elixir :)

Odnośnik do komentarza

No cóż. tak to możesz się jedynie zastanawiać... .Sama rówież nie miałam do tego środka jakiegoś super przekonania ale postanowiłam wypróbować i zobaczyć czy działa czynie i okazało się, ze na mnie działa i na męża tak. Sex elixir nie jest jakiś drogi, polecam kupić sobie na spróbowanie jedną buteleczkę. I zobaczysz czy Cię to jara czy nie.

Odnośnik do komentarza
Gość mąż naprawił związek

to samo było w moim małżeństwie. Suchość pochwy jest objawem braku podniecenia. Ja podczas zbliżeń często odczuwałam również ból z tego powodu. Do męża straciłam zupełnie podniecenie. Pierwszy z inicjatywą wyszedł mój małżonek i to dosyć że tak powiem bezczelną tj. kupił takie tabletki w sex shopie czy gdzieś i rozpuścił mi w napoju gdy pewnego wieczoru siedzieliśmy przed telewizorem i oglądaliśmy jakieś głupoty. Oczywiście wtedy o niczym nie wiedziałam. Jakiś czas temu jak to wypiłam poczułam jakąś traką dziwną ciągotę no wiecie coś jak występuje zaraz po okresie taka ochota na seks ale spotęgowana chyba ze sto razy w moim przypadku. Sama nie wiedziałam co się ze mną dzieje i po prostu zaczęłam się dobierać do męża. On o dziwo wyglądał jakby się tego spodziewał ba nawet naszykował gumki czego wcześniej nigdy nie robił tylko biegał do szuflady. Kochaliśmy się prawie godzinę i było mi przyjemnie jak nigdy dotąd. Zapytałam się po wszystkim co jest grane bo nigdy wcześniej się tak dobrze nie czułam wygadał się że dał mi te tabletki tj. rozpuścił żeby mnie pobudzić. Nie byłam na niego .....bardzo zła bo było mi dobrze. Teraz sama umawiam się z mężem gdy dzieci odstawione do babci na weekend i biorę ten specyfik. Potrafimy szaleć kilka godzin problemem jest teraz jedynie mój mąż bo mi nie daje rady ...:)))) jak byście dziewczyny chciały wiedzieć co to za specyfik na opakowaniu ma napisane Feminam Libido takie fioletowe. Chyba mogę polecić.  

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...