Skocz do zawartości
Forum

Seksuolog Łódź


Gość Adam343

Rekomendowane odpowiedzi

Tez jakis czas temu szukałam i polecono mi Klinikę Gutkowska. Podaje dalej bo skorzystałam z ich usług i zdecydowanie sa godni polecenia. Pracuje tam zespół psychologów i seksuologów zarazem, prowadza terapie par. Mnie i męzowi bardzo pomogli. Jedna z pdycholożek kształci sie u Lwa Starowicza, sprawdź sobie zresztą opinie na znanymlekarzu choćby. Takich specjalistów ze świeczka szukac

Odnośnik do komentarza

Dziekuje za podpowiedzi. Bardzo cenne. Lidiaszka, a możesz podpowiedzieć konkretne nazwisko, bo byłem na stronie tej kliniki i tam jest kilka specjalistek psycholog - seksuolog, takie połaczenie mi odpowiada bardzo tylko do kogo konkteynie? kogo tam najbardziej polecasz? będę wdzięczny za podpowiedź

Odnośnik do komentarza
Gość arielka1234987

z własnego doświadczenia napisze, ze połaczenie dwóch specjalności psycholog i seksuolog w jednym to świetny team, jak ktos ma problemy w sferze seksulanej to sam seksulog to mało, ale psycholog - seksuolog to bardzo pomocna osoba

Odnośnik do komentarza
Gość nostradamuss

Na Wigury w Łodzi jest Klinika Gutkowska, polecam tam się udać. Na prawdę bardzo dobrych terapeutów, psychologów mają. Mnie się udało trafić na przemiłą seksuolog Pania Anie i pomaga mi zwalczyć moje problemy

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...