Forum Seks

Skuteczne powiększenie penisa

~skrzyczek

~skrzyczek

Co daje naprawdę skuteczny efekt powiekszający penisa?
Pompka?
Tabletki?
A może tylko operacja?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~HAPPPPY

~HAPPPPY

Nad operacją to nawet się nie zastanawiaj. Nie wiem przypadkiem czy operacja nie jst w Polsce zakazana. Sa zabiegi związne z powiekszaniem członka kwasem hialuronowym ale efekt jest jedynie na jakiś czas,nie jest to trwały efekt tak wiec w sumie to nie polecam. Jedynie wydasz kasę a uda Ci się powiekszyc członka jedynie na grubość.Najlepiej jest zdecydować się na tabletki. Tabletki pompują ilość krwi do członka i dzieki temu ciała jamiste w czonku się powiekszają i to na stałe. O ile oczywiśćie kuracja tutaj trwa odpowiednii czas i jeśli zdecydujesz się na konkretne tabletki, typu penilarge.

~skrzyczek

~skrzyczek

A sama pompka? Zastanawiałem się raczej nad pompką niż nad tabletkami.

laurette

laurette

Niezly musza miec ten marketing tych "produktów" że w to wierzycie.

--

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome
L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

96807 laurette Kobieta, 24 lata, Kraków
~HAPPPPY

~HAPPPPY

Miałem pompkę,nawet z tej wyższej pólki i o ile moze dawac efekt chwilowego powiekszenia przy stosowaniu to nawet przy regularnnym używaniu nie da Ci takiego efektu jak tabletki, zreszta poczytaj sobie opinie w sieci,nie jest to jedynie moje odosobnione wrażenie ale wielu facetów równiez miało takie odczucia.

~skrzyczek

~skrzyczek

Co do tych tabletek jakie brałeś, generalnie czytałem o nich i nawet zastanawiałem się nad ich kupnem ale niektórzy piszą o efektach niepożądanych takich jak nieplanowane erekcje czy rozstępy. Rzeczywiście są?

~HAPPPPPY

~HAPPPPPY

Faktycznie przy penilarge takie niekontrolowane erekcje mogą się pojawić, nie są one jednak takie częste oraz mijają po pierwszych 2-3 tygodniach. Nie myśl jednak,ze fiutek będzie Ci stał przez cały czas, nie jest takie częste. Co do rozstępów to ja nie miałem. Może dlatego, że oprócz tabletek stosowałem również żel. Do niczego Cie oczywiście tutaj nie namawiam, spróbujesz tak jak chcesz. Ale moim zdaniem warto jest zobaczyć.

~Aleksander33

~Aleksander33

... ;) Witaj, nie wiem czy nadal szukasz odpowiedzi na swoje pytanie, ale muszę przyznać, że tabletki, które stosowałem wzmocniły mojego penisa, przez co stosunek trwa dłużej, a jednocześnie wydaje się on większy.. swoje tabletki kupiłem tutaj:
xtrasize