Skocz do zawartości
Forum

Ilu partnerów seksualnych miałyście?


Gość Miranda

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zza granicy

28 lat -14 partnerow, od 2 lat caly czas ten Sam. 1 raz w wieku 21 lat na studiach po opuszczeniu rodzinnego miasteczka. 5 z nich to polacy, a cala reszta to reszta swiata. Nie wiem z czego to wynika, swoj 1 raz mialam po swego rodzaju operacji kosmetycznej i wtedy poczulam sie atrakcyjnie. Z zadym z 13 parterow nie bylo to Nic powaznego, 9 z nich jakis tam zwiazek , reszta briend with benefit. Poki co nie planuje przekroczyc liczby 14;) Kto szuka ten znajduje. Mam mlodsza kolezanke 22 lata,1 partner ,zareczeni, 6 lat razem i duuzo watpliwosci, rozczarowan... Ja po 13 nie mam watpliwosci.

Odnośnik do komentarza
Gość NieLiczcie

Mam 65 lat. Mialem ok. 100 kobiet. Żadnej nie mówiłem o tym, obecniej również nie. Nie uważam się za podrywacza. Z jednymi było dłużej i wspaniale, z innymi krótko, niezbyt dobrze. Macie rację, że mężczyźni są przeczuleni na punkcie byłych partnerów swoich kobiet. Niestety, to głębokie uwarunkowanie kulturowe, psychologiczne, etc.

Odnośnik do komentarza
Gość lady 100

Zależy o jakim seksie mówicie ja 30 lat i tylko oralny 7 partnerów z czego większość tylko oni mnie zaspokajali. Mam prosta zasadę nie nam zamiaru się puszczać z każdym nowym. Facet musi na mnie zasłużyć aby mu się oddać w całości a że jestem atrakcyjna babka to faceci marzą o zrobieniu mi minety i nie tylko. Chiciaz niektorzy nawet tego nie potrafua dobrze zrobic. Myślę że czułabym będę obrzydliwe wiedząc że tych 7 się we mnie spuszczalo a tak najlepsze będzie dla tego jedynego.

Odnośnik do komentarza

wpadłem tu przez przypadek.
.
mam 30 lat i szukam rady życiowej...
moja żona to moja pierwsza i jedyna partnerka od 18 roku życia, mamy dzieci. seks jest fajny, dawał i daje nam dużo radości.
.
pytanie tylko czy jak będę już starym dziadkiem to czy nie będę żałował, że nie błądziłem długo... ? a czasu już nie cofnę...
.
z drugiej strony jak sobie pomyślę, że nie chciałbym jakby moja miała innych (a nie miała i nie ma wg. tego co deklaruje), tak samo nie mogę jej tego zrobić...
.
wszystko jest tylko kwestia zaufania, jeśli ktoś kłamie to jego sprawa, jego sumienie, może mieć tylko świadomość, że to świństwo dla drugiej osoby i tyle. ja chciałbym być prawdziwie fair, pytanie czy ma to sens.. ?
.
ciekawe ilu doświadczonych by się ze mną zamieniło, a ilu pozostało przy swoim i namaiwało
.
ciekawe ile kobiet chciałoby się cofnąć do tego stanu
.
niestety mięc więcej niż 1. to jest "one way ticket" - bilet w jedną stronę !!
.
czekam na wasze opinie bo analizuje na ile warty jest w świecie mój stan w moralności, pytanie czy wogole jest cos warty i warto o to dbac?

Odnośnik do komentarza

W skrócie - im więcej partnerów, tym mniej nowości a w rezultacie niższe zadowolenie. W końcu sex przestaje być czymś więcej, a robi się wyścigiem na ilość jak w pokemon go :/ . Czym innym jest mieć np 5 partnerów w wieku 30 lat, a czym innym 5 w wieku 15 lat.
Osobiście mam lat 23 i jedną partnerkę.
Wg mnie sex na imprezie zasługuje na najwyższą pogardę. Nie mówię że sex tylko po ślubie itp. Sex "przyjacielski" jest ok, ale nie z byle kim, byle gdzie i byle jak.

Pamiętajcie że poczta priv nie działa na forum :/

Odnośnik do komentarza

Czy istotne tak naprawdę jest to ilu partnerów się miało ..... ważne jest chyba to że będąc z tą właściwą osobą być jej lojalnym . Mamy tylko jedno życie ,przeżyjmy je tak by niczego nie żałować ... odpowiadamy sami przed sobą . BÓG STWORZYŁ CIĘ SPECJALNIE DLA MNIE ....dopóki nie spotkamy takiej osoby , szukajmy jej a kiedy ją odnajdziemy bądzmy tylko dla niej ; ) Czy warto wspominać partnerowi ilu było przed nim ....może nie koniecznie zawsze , sami musimy to ocenić . Wystarczy powiedzieć że wcześniej był ktoś i tyle . Każdy reaguje inaczej ...nie na widzę każdego kto Cię obejmował , bo przez chwilę miał w ramionach cały mój świat ...

Odnośnik do komentarza

tomalo
Czy istotne tak naprawdę jest to ilu partnerów się miało ..... ważne jest chyba to że będąc z tą właściwą osobą być jej lojalnym . Mamy tylko jedno życie ,przeżyjmy je tak by niczego nie żałować ... odpowiadamy sami przed sobą . BÓG STWORZYŁ CIĘ SPECJALNIE DLA MNIE ....dopóki nie spotkamy takiej osoby , szukajmy jej a kiedy ją odnajdziemy bądzmy tylko dla niej ; ) Czy warto wspominać partnerowi ilu było przed nim ....może nie koniecznie zawsze , sami musimy to ocenić . Wystarczy powiedzieć że wcześniej był ktoś i tyle . Każdy reaguje inaczej ...nie na widzę każdego kto Cię obejmował , bo przez chwilę miał w ramionach cały mój świat ...

Po prostu im mniej miałaś/łeś wcześniej partnerów tym szczęściwszy/sza będziesz z tym ostatnim, tym jedynym i tyle. Tak więc czy warto się wpychać w byle jakie związki? W ten sposób umniejszasz swoje przyszłe ewentualne szczęście...

Pamiętajcie że poczta priv nie działa na forum :/

Odnośnik do komentarza

Moja zona miała 4 i o 4 za dużo. Źle się czuje wiedząc o tym, uważam że kobiety powinny się bardziej szanować. Gdybym wiedział o tym wczesniej na pewno by nie było ślubu. Panowie nie bierzcie używanych modeli. Ja wziąłem i męczy mnie to codziennie.

Odnośnik do komentarza

Ja mam 22 i mialam ponad 30, dobrze sie bawie, seks jest super i zawsze bezpieczny, zawsze znajdzie sie ktos kto bedzie lepszy w lozku od poprzedniego albo rownie dobry . Oczywiscie nie mieszkam w Polsce, bo szczerze zajebac sie mozna z taka iloscia oceniania jak to sie puszczam i jaka jestem okropna bo nie daze do 2 czy 3 mezczyzn w zyciu gromady dzieci i stbilizacji w tak mlodym wieku.

Odnośnik do komentarza

Kiedyś dużo, nie policzę. Teraz, 45, przez ostatnie 2 lata miałam 3. Jeden z nich to mąż. Kocham go. Nie uważam, że go zdradzam. Dla mnie zdrada to kiedy się zakocham w innym.A seks to seks. Ale on nie musi o tym wiedzieć. Myślę,że zaraz mnie osądzicie. Ja NIE uważam, że kobieta mająca kilku partnerów jest łatwa, puszczalska. Lubię dobry seks. A że faceci we mnie się zakochują ... Seks jest nie tylko dla facetów.

Odnośnik do komentarza

Ojej!!! Wychodzi z tego ze bylam puszczalska - w wieku 30 lat mialam okolo 40 partnerow........ Pozniej dluga przerwa ...... A teraz staly wspanialy partner od dwoch lat.Dodam ze on tez mial duzo partnerek...... Jestesmy bardzo szczesliwi , sex jest fantastyczny.Zycze kazdej kobiecie tyle rozkoszy ile daje mi ten mezczyzna

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...