Forum Seks

Ilu partnerów seksualnych miałyście?

~Miranda

~Miranda

Hej tak się zastanawiałam jaka ilość partnerów seksualnych świadczy o złym prowadzeniu się dziewczyny. Ciekawi mnie czy powinno się przyznawać do dużej liczby partnerów czy to raczej temat tabu. Fajnie gdybyście napisały ile macie lat i ilu partnerów miałyście do tej pory - zobaczymy czy wyjdzie nam seks w wielkim mieście:))

Odpowiedzi znajdują się poniżej

fijolek

fijolek

Podobni faceci zawsze zawyżaja ilość swoich partnerek a kobiety zaniżają. Słyszałam o zasadzie trójkowej, tylko nie pamiętam czy trzeba dodac/odjąć trzy czy pomnożyc/podzielić przez trzy :)

--

Love, laugh and live! :)

9 fijolek Kobieta, 31 lat, Łódź
~jula

~jula

No jasne jak dziewczyna uprawia sex to się puszcza a jak facet to wielki ogier... WTF?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

aanielkaa

aanielkaa

muszka - mysle ze ok, ale nie rozkrecaj sie za bardzo ;) ja mam 31 lat i miałam 3. 3 jest moim mężem :)

17 aanielkaa Kobieta, 37 lat, Kraków
maria35

maria35

ja mam 35 i miałam 4 partnerów oprócz mojego męża.
A co do tego co napisała jula - to niestety tak bywa w tym świecie, że facetowi można więcej.

7 maria35 Kobieta, 41 lat, Warszawa
fijolek

fijolek

A ciekawa jestem jak z Waszymi mężami, ile oni mieli ;) I czy zasada trójkowa jest tutaj do zaaplikowania... ;)

--

aanielkaa

aanielkaa

mój mąż mi wmawia że ze 2-3 ale myślę, że wiecej, ale nie chcę w to wnikać - mniej wiem = śpię spokojniej

muszka19

muszka19

no faceci zawsze zaniżają przy kobietach a zawyzaja przy kolegach!!!:D

18 muszka19 Kobieta, 25 lat, Katowice
~Dagna

~Dagna

kobiety też zaniżają, ja miałam z 6 ale narzeczonemu powiedziałam że 3 i on jest 4 ;)))

~Zaza

~Zaza

ja miałam też 6 ale jak narazie nie mam się komu spowiadać :) Ja odnosze wrażenie że faceci zawyżają, szczgólnie w obecności innych facetów

aanielkaa

aanielkaa

ejjj dziewczyny ale dopisujcie tez swoj wiek potem podliczymy srednią krajową :P

Asioook

Asioook

ja mam 23 lat i miałam 4 partnerów. Nie uważam, żeby to było jakoś dużo.

--

Kto walczy, może przegrać. Kto nie walczy, już przegrał. Bertold Brecht

12 asioook Kobieta, 29 lat, Kraków
fijolek

fijolek

A wiecie moja siotra ma teraz faceta, który powiedział jej, że on nie chce wiedzieć z iloma facetami ona spała i sam też nie powie. Myslicie, że chce cos ukryć? Czy nie chce się zdołowac? Ale fakt faktem, że takie informacje sa istotne w związku, bo jakby nie było można łatwiej ocenić ryzyko zarażenia się czymś...

--

dadaaria

dadaaria

ja mam 23 i moj obecny jest nr 5, ja dla niego jestem nr 2, ale powiedziałam mu ze jest nr 3, tak dla swietego spokoju ;))
mysle ze faceci nie chcą wiedziec ze ich kobieta miała wielu facetow bo wtedy są zazdrosni ze tylu facetow ją miało, ze jest zuzyta, najgorzej jak facet zna Twojego ex z ktorym spalas, wtedy są dąsy i miny zza grobu

--

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=601651b7128e8c5ce.png

30 dadaaria Kobieta, 30 lat, gdzieś pod Wawą
Asioook

Asioook

jak można powiedzieć że kobieta jest zużyta Oo To my jesteśmy jakieś ścierki żeby mówić o nas coś takiego.

--

Kto walczy, może przegrać. Kto nie walczy, już przegrał. Bertold Brecht

12 asioook Kobieta, 29 lat, Kraków
~Jarna

~Jarna

ja mam 34 lata i miałam 7 partnerów. Nie uważam się za łatwą ani puszczalską.