Skocz do zawartości
Forum

Ilu partnerów seksualnych miałyście?


Gość Miranda

Rekomendowane odpowiedzi

Hej tak się zastanawiałam jaka ilość partnerów seksualnych świadczy o złym prowadzeniu się dziewczyny. Ciekawi mnie czy powinno się przyznawać do dużej liczby partnerów czy to raczej temat tabu. Fajnie gdybyście napisały ile macie lat i ilu partnerów miałyście do tej pory - zobaczymy czy wyjdzie nam seks w wielkim mieście:))

Odnośnik do komentarza

A wiecie moja siotra ma teraz faceta, który powiedział jej, że on nie chce wiedzieć z iloma facetami ona spała i sam też nie powie. Myslicie, że chce cos ukryć? Czy nie chce się zdołowac? Ale fakt faktem, że takie informacje sa istotne w związku, bo jakby nie było można łatwiej ocenić ryzyko zarażenia się czymś...

Love, laugh and live! :)

Odnośnik do komentarza

My z siostrą myślimy, że on się właśnie boi dowiedzieć, że ona miała więcej niż on. Nawet zauważyłam, bo już mi kilka koleżanek o tym mówiło, że lepiej nie mówić facetowi ile się miało wcześniej, bo są bardzo o to zazdrośni, że inni je mieli. Znam nawet kilku takich, dla których to problem, że miały chociazby jednego.

Love, laugh and live! :)

Odnośnik do komentarza

Jakiś czas temu zastanawiałam się nad taką sprawa czy lepiej jest pierwszy raz mieć z prawiczkiem czy może z doświadczonym i jak na to patrza faceci. I gadałam z ludźmi z klasy i wszystkie dziewczyny powiedziały, że wolą z doświadczonym a wszyscy chłopcy powiedzieli, że wola dziewicę.

Odnośnik do komentarza

20 lat - jeden, mój obecny partner ;)
Co do ilości partnerów. Ich duża liczba, a puszczanie się, to są dwie różne rzeczy. Moim zdaniem, każda kobieta ma własne potrzeby seksualne. Jeśli miała wielu partnerów i nadal jest szanującą się kobietą, to jest wszystko w porządku.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...