Skocz do zawartości
Forum

jak powiększyć piersi skuteczna metoda


Gość metoda gayalama

Rekomendowane odpowiedzi

Aktualnie są znane dwie skuteczne metody, w zasadzie to trzy

1. Operacja
2. Powiekszanie za pomocą kwasu hialuronowego ( jest jednak bolesne i jedynie na kilka miesięcy)
3.Powiększanie za pomocą tabletek, do którego sama byłam dość sceptycznie nastawiona ale postanowiłam spróbować ( brałam tabletki perfect bust).Powiekszyłam niecały rozmiar ale cieszę się,ze i tyle bo jednak tabletki są bezpieczniejsze niż operacja.

Odnośnik do komentarza

Nie ma sensu kupować jednego opakowania bo nie będziesz widziala zadnego efektu ( niektóre dziewczyny na forahc pisały, że czuły wiekszą tkliwość piersi ale sama tego akurat nie odczuwałam). Pierwsze efekty pojawiaja sie dopiero pod koniec 2 miesiące.... Oglnie cała kuracja powinna trwac przynajmniej 3-4 miesiące.

Odnośnik do komentarza

Piszesz tutaj o tym żelu? https://intymnosc.pl/pl/powiekszanie-piersi/768-perfect-bust-gel-150ml-powieksza-ujedrnia-i-unosi-piersi.html Nawet teraz używam :) Smarowałam sobie nim biust przy kuracji tabletkami, ale używam również teraz jak już jestem po kuracji. Najlepszy żel do biustu z jakim miałam do czynienia. Tak wiec zdecydowanie polecam jabyś chciała spróbować :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...