Forum Seks

Czy masturbacja może być przyczyną problemów ze wzwodem?

~b...l

~b...l

Witam. Mam 24 lata a mój partner 29. Był prawiczkiem kiedy uprawialiśmy seks po raz pierwszy. I udało się to tylko po tabletkach wspomagających wzwód. Jest jeszcze młody nie rozumiem dlaczego ma taki problem. Przyznał się że kiedyś często się masturbował. Czy to może być powód? Nie chcę żeby ciągle brał tabletki. Jak mam mu pomóc? Co powinien zrobić?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Do Autorki

~Do Autorki

tylko i wyłącznie zdrowy tryb życia, w tym prawidłowe odżywianie, oraz trening przywracający delikatność tarcia o śluzówkę żołądzi, którą to stracił nieumiejętnym waleniem konia na sucho.
Na swoją dłoń lejesz kilka kropel KY i dłonią bardzo delikatnie wykonujesz ruchy frykcyjne aż do wytrysku nasienia. Po wytrysku chłopak musi umyć i hartować penisa. Ostrzeżenie: po umyciu nie może wsadzić ci penisa do pochwy, bo w cewce moczowej najprawdopodobniej zostało kilka tysięcy plemników. Myślę, że po ok. 50-ciu ćwiczeniach, erekcja i wytrysk powrócą do normy.Notabene, kobieta, by zaskoczyć z orgazmem, też musi sama ćwiczyć i zaskakuje dopiero po ok. 50-ciu ćwiczeniach. Do ćwiczeń najskuteczniejsze jest niestety dildo.
Polecam www.vademecum-zdrowia.cba.pl

~Nitek

~Nitek

Tabletki nie są takie złe. O ile oczywiście nie bierze sildenafilu bo ten może mieć działanie niepożadane na ciśnienie głownie. Za to środki takie jak cum on czy penis complete należą do tych bezpieczniejszych.....

~wyjaśnienie

~wyjaśnienie

masturbacja, zwłaszcza na sucho, może otępić doznania fizyczne tak, że takiemu koniobijcy trudno będzie się spuścić w luźniejszej od dłoni pochwie. Natomiast nie musi to mieć związku z erekcją, gdyż ta zdeterminowana jest odpowiednią ilością krwi dopływającej do ciał jamistych penisa. I tu kłania się lekarz i udrożnienie naczyń krwionośnych, i nasuwa się wniosek, że impotencja, to choroba naczyń krwionośnych, a nie jakieś bzdury, że przy młodej i pięknej dupie chuj i tak czy siak stanie jak dąb, zadowoli i ją i siebie.
Notabene, na udrożnienie tętnic najtańsza i najskuteczniejsza tylko terapia Gersona. Przeglądnij poprzednie posty a znajdziesz link do niej.