Forum Seks

Co zrobić w przypadku zaburzeń erekcji?

~a...l

~a...l

WITAM!MAM 24 LATA OD 3 LAT ZAUWAŻYŁEM,ŻE NIE POSIADAM NOCNYCH I PORANNYCH EREKCJI ORAZ NIE MOGĘ ODBYĆ ZADOWALAJĄCEGO MNIE STOSUNKU (OPADAJĄCY CZŁONEK) BYŁEM U UROLOGA I STWIERDZIŁ,ŻE JESTEM ZDROWY. CZY PRZYCZYNĄ BRAKU PORANNEGO I NOCNEGO ZWODU ORAZ SPONTANICZNEGO MOŻE BYĆ ZATEM PODŁOŻE PSYCHOGENNE?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Kardamon34

~Kardamon34

Rozumiem, że lekarz zlecił badania czy ich nie zlecił?
Jesli nie to warto byłoby sie przebadać. Zrobić najważniejsze badania hormonalne.

Po drugie dobrze byłoby spróbować środków na erekcję, nie piszę tutaj jednak o tych na receptę bo sildenafil ma swoje działanie niepożądane ale o tych bez recepty.Dobre działanie może mieć penis complete.

~randalo

~randalo

Jakie badania polecasz wykonać? I czy takie środki nie prowadza do uzależnienia? W sensie, ze erekcja jest dopóki się je bierze ale jak się przejsta to dalej znika?

~kardamon34

~kardamon34

Na szczęście nie. Działanie tego typu środków jest stałe oraz daje długotrwałe pozytywne rezultaty. I nawet po zakóńczeniu kuracji erekcja nie znika,Z czasem poza tym można zmniejszać dawkę. Wiele osób myli ich działanie z dzialaniem sildenafilu, który to rzeczywisćie przy dłuższym braniu moze powodować uzależnienie.Jeśli chodzi o badania, jakie warto jest wykonać to są to:
testosteron
prolaktyna
badanie hormonów tarczycy
mocz
morfologia
czynniki wątrobowe
cukier

~randalo

~randalo

Czy efekt jest od razu jak przy viagrze? I czy mozna je brac codziennie czy trzeba robić sobie przerwy?

~kardamon34

~kardamon34

Ich działanie jst nieco inne niż viagra bo w przeciwieńtwie do viagry przyjmujesz tutaj jedną albo dwie tabletki dziennie. Efekty beda widoczne już po jednej tabletce, może niewielkie ale będą. Jednak z każdym kolejnym dniem będzie lepiej i erekcja będzie sie poprawiała. Jak równiez bęzie się polepsząła Twoja ogólna kondycja oraz przyjemność z seksu.

~RedFade

~RedFade

Zgadzam się tutaj ze wszystkim co pisze kardamon. Generalnie penis complete jest bardzo dobrym środkiem, polecam jednak nie przerażać się tutaj ceną, która jest dość wysoka. Jeśli chciałbyś spróbować jakiegoś środka z l argininą to równie dobrze możesz wypróbować cum on, który jest tańszy. Mi pomagał. Nie polecam jednego szumnie reklamowanego środka Mianowicie olimpu. Jak dla mnie jest to jedna wielka ściema.