Skocz do zawartości
Forum

Wstrzymanie wytrysku


Gość Gość16191610

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Gość16191610

Witam! Czasami podczas masturbacji zdarza mi się „zatykać” na krótką chwilę palcem penisa co blokuje wytrysk , a zwiększa przyjemność i stąd moje pytanie: czy ktoś jeszcze tak robi i czy może to być niebezpieczne?? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Pewnie trochę szkodliwe jest bo jednak sperma może cofać się do tylu.Zastanawia mnie czemu tak robisz? Nie lepiej jest wypróbować innych sposobów na powstrzymanie wytrysku? Jak chusteczki orgasm control albo prezerwatywa?
poza tym jak chce się dłużej to możńa wcześniej zwalić sobie konia i masz potem wiekszą kontrolę.

Odnośnik do komentarza

Coś takiego, czyli seks bez ejakulacji na zewnątrz ch*ja, to pierwszy krok do prostatyzmu i urośnięcia w prostacie gruczolaka, który z biegiem czasu może zrakowacieć.
Notabene, są przypadki chorobliwe i np. po zabiegu usunięcia z prostaty gruczolaka, powstaje zakłócenie z jakichś tam powodów i pojawia się trwale wytrysk wsteczny do pęcherza moczowego mężczyzny kopulującego.
Orgazm męski= wytrysk spermy, i im więcej i dalej tym przyjemniej.
Głupku jeden, igrasz z ogniem!!!!

Odnośnik do komentarza
Gość martunia 33

~brownie
Chusteczki orgasm control są fajne aczkolwiek polecałbym raczej żel z tej samej serii. Jak dla mnie bardziej się opłaca bo opakowanie jest większe a chusteczki nie są tanie i taka chusteczka wystarczy na raz.

KKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK
Co Ty kuźwa czytać nie potrafisz, on pyta o coś innego niż zasrane chusteczki!!!! Głupku jeden, chusteczką może se tylko wytrzeć chuja ze spermy lub z pościeli. Jemu chodzi o szkodliwość związana ze wstrzymaniem wytrysku, kumasz?

Odnośnik do komentarza

Zależy ile Ci potrzeba.Bo sam czasami biorę pól chusteczki a resztę zachowuje na potem. Na początku schodziła cała, aktualnie już nie mam takiej potrzeby bo się trochę bardziej wyćwiczyłem. Obstawiałbym jednak za chusteczkami bo nie wiesz czy mu się chusteczki sprawdzą. A jedna chusteczka jest tania. Na dłuższa metę będzie mógł sobie kupić spray.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...