Skocz do zawartości
Forum

Czy takie zaplodnienie jest możliwe?


Gość Koutyfg

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,koło godziny 13-14 masturbowałem się myjąc po tym ręce prawdopodobnie 2 razy po czym wytarlem ręce(sam dobrze nie pamiętam czy umyłem dokładnie) następnie koło godziny 17 spotkałem się z partnerką i uprawialismy petting,czy jest szansa że jakiś plemnik został mi na ręce i mogłem w jakis sposób ją zaplodnic? Kobieta była dzień przed owulacją.

Odnośnik do komentarza

Plemniki w środowisku pochwy mogą przeżyć do 48h. Ponieważ myłeś ręce, więc gdyby jakiś się zaplątał w szczelinie skóry, to najpewniej by nie przeżył/zginął, więc raczej tfoja kobita 120kg nie zaciążyła.
A po ch *j ci petting? Nie możesz wybrać dzień niepłodny globulkę Oval Patentex i się spuścić do środka z obopólną przyjemnością?
A jeśli grzebałeś jej w piździe brudnymi łapami, to mogłeś narobić jej ranek i zainfekować, i będzie musiała teraz pokazywać cipkę ginowi, kumasz buraku?
SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
Popełniłeś kardynalny błąd!!! Ręce i siurka myje się przed masturbacją i pettingiem by nie zapłodnić, a po całej zabawie myje się, by nie śmierdzieć.

Odnośnik do komentarza
Gość do autora posta

~Do Autorki
Twoja partnerka w 100% zaszła w ciąże i urodzi małego murzynka.

DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
pierdolisz jak jebnięty/a, Autorem posta był facet, a Ty zwracasz się jak do kobiety, pisząc "do Autorki"

Odnośnik do komentarza
Gość Do Autorki

~do autora posta
~Do Autorki
Twoja partnerka w 100% zaszła w ciąże i urodzi małego murzynka.

DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
pierdolisz jak jebnięty/a, Autorem posta był facet, a Ty zwracasz się jak do kobiety, pisząc "do Autorki"

A chuj cię obchodzi o czym rozmawiam z innymi?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...