Skocz do zawartości
Forum

Obawiam się najgorszego ...


Damianbolo14

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 18 lat i tydzien temu miałem stosunek seksualny z tzw. Łatwą dziewczyną ... wszystko dzialo się na trzeźwo i uprawiałem seks z gumą (nie pękła sprawdzałem). Oraz seks seks oralny (nie byłem stroną czynną) , który akurat był bez gumy.Ogolnie staralem sie byc ostrozny...
Otóż dzisiaj dopadło mnie jakies chorobsko ktore pokrodcę opiszę , mam refluks ktory 3 dni temu ostro podraznil mi gardlo i z dnia na dzien jak sie budzilem bylo coraz gorzej tzn gardlo bolalo coraz mocniej . Dzisiaj mialek lekki stan podgaracxkowy (37.00) kaszel suchy oraz ogolne oslabienie ale bez zadnych wymiotow biegunek etc.
I proszę mi powiedziec czy jest szansa że to hiv a jak tak to jak duzę ???
Odchodzę od zmyslow
Proszę o poważne odpowiedzi wiem ze niektorych moze to smieszyc ale nie mnie :(

Odnośnik do komentarza

coś podłapałeś, ale co, mogą wskazać jedynie badania: na HIVa. Brodawczaka, WR, wymaz z cewki moczowej i antybiogram. Na efekty HIVa za wcześnie, ale być może wirus brodawczaka, albo kiła, albo jakaś infekcja bakteryjno-grzybicza..Wal do seksuologa dermatologa. Tu nikt ci nie pomoże.

Odnośnik do komentarza
Gość do chłopaka

najszybciej, najtaniej, to zrób WR i wymaz z cewki z antybiogramem. Jeżeli to nie HIV czy Brodawczak, to walną Ci penicylinę i będzie po sprawie.Jak się wyleczysz z choroby, , to już zapewne nigdy nie będziesz lizał cipy i dupy Niestety, za ciemnotę płaci się frycowe
WR i wymaz zrobisz prywatnie w każdym laboratorium medycznym. Ominie Cię prośba o skierowanie od LPK lub wenerologa, a jak będziesz miał wyniki, to penicylinę przepisze Ci każdy lekarz.

Odnośnik do komentarza

cyt.Oraz seks oralny (nie byłem stroną czynną) , który akurat był bez gumy. Ogólnie starałem się być ostrożny...
FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF
Coś tu ściemniasz, jeżeli ty leżałeś jak kłoda i ona Ci ssała ch*ja, to żeby Cię czymś zarazić musiałaby cię ugryźć zębami do krwi. Masz na ch*ju?. Jeśli nie, to masz jakieś dolegliwości żołądkowe i nie ma to nic wspólnego z chorobą weneryczną, lub AIDS
SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
Co to znaczy ostrożny? Podczas wytrysku sperma trafiała prosto do jej buzi a nie na kanapę, tak? No, to rodzice nic nie zauważą, że miałeś w domu tzw. ku*wę, cio? Jesteś zatem szczęściarzem w nieszczęściu.

Odnośnik do komentarza
Gość ciąg dalszy

~Do Autora
Masz kiłę jak nic, zapierdalaj szybko do dermatologa. Zwłoka może cię bardzo dużo kosztować.

KKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK
dermatolog w przypadku HIVa nic nie pomoże, bo to wirus, a szczepionki narazie brak. No, w przypadku kiły, da penicylinę i po kłopocie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...