Skocz do zawartości
Forum

Ból podbrzusza po pierwszym stosunku


Gość 4822

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 20 lat, 15 lipca odbyłam pierwszy w życiu stosunek z moim partnerem. Od tego czasu odczuwam ogromny ból podbrzusza, uściski, skurcze mięśni, nawet chwilowe osłabienia i uczucia omdlenia. Trudno się zgiąć, dźwigać ciężkie rzeczy w pracy, ciągle mam odruchy wymiotne. Zdarza się też krwawienie, dokladnie dwa razy (niedługo po stosunku i wczoraj, czyli 17 lipca) i chyba mam też moralniaka, bo uważam, że nie byłam gotowa, ale zgodziłam się pod naciskiem partnera. Zabezpieczyliśmy się prezerwatywą, wszystko było w porządku, nie pękła na pewno. Mam bardzo nieregularny okres, dlatego nie jestem w stanie stwierdzić, czy były to dni płodne czy nie.
Boje sie ciąży, choć wiem, że jeszcze za wcześnie by zanotować jej objawy.
Jak poradzić sobie z ogromnym bólem? Czy możliwe, że to ma jakieś podłoże psychiczne?

Odnośnik do komentarza
Gość Weronika453

Jestem obecnie w dość podobnej sytuacji,jestem również dość młodą osobą i bardzo obawiam się ciąży i widzę ją teoretycznie bezpodstawnie we wszystkim.. dzień po rzekomym stosunku dostałam identycznych objawów.
Dzisiaj mija około tydzień od tej sytuacji,ja stałam się spokojniejsza i mam wrażenie,że te objawy stopniowo ustępują:) mam zamiar jutro wykonać test.
Także spokojnie,zarówno u Ciebie jak i u mnie może być to jedynie wynikiem stresu!

Odnośnik do komentarza

Owszem, mogą być to także objawy przez stres. Jednak ból po stosunku to normalne i nie warto się tym przejmować. Długotrwały ból,nieustępujący może być zwiastunem ze coś jest nie wporządku (polipy,nadżerka) warto wtedy wybrać sie do ginekologa.
Jeżeli gumka nie pekła, nie przeciekała i została poprawnie uzyta ciąża nie wchodzi w grę.
Weronika453 jaki test chcesz zrobic 7 dni po? Jezeli juz to betę. Na zwykly test z moczu musisz poczekac 14 dni, nie wczesniej , nie bedzie wiarygodny a to bez sensu.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

~Weronika453
laurette
Napisałam około tydzień,bo nie chciałam się nad tym rozwodzić..
Z tego co policzyłam jutro będzie najprawdopodobniej 11 dzień,myślisz,że to rzeczywiście za wcześnie? :/

11 czy 7 dzien to bez większej roznicy. Poważnie, na zwykly test z moczu musi być te 14 dni. Albo robisz w dniu spodziewanej miesiączki.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...