Skocz do zawartości
Forum

Moja dziewczyna uprawiała seks w wieku 16lat


Gość Problem432432

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Problem432432

Jestem z moją dziewczyną dosyć krótko, ja mam 22 lata a ona 20. Jestem prawiczkiem ona nie jest już dziewicą. Miała dwóch chłopaków przede mną z którymi była długo po półtorej roku. Zwykły seks uprawiała tylko z pierwszym chłopakiem ale zaczęła w wieku 16lat. Z drugim tylko seks oralny, ze mną również do tego się ograniczamy. Trochę mnie to boli, może jestem pojebany mam w sobie za dużo męskiej dumy. Nie oczekuje dziewictwa od 20latki, ale szokuje mnie to że mogła zrobić to w wieku 16lat. Kocham ją, ale mnie to strasznie męczy zwłaszcza że ja nic z nikim nie robiłem

Odnośnik do komentarza
Gość Kiwikiwi

Pewnie przerżnęła ją cała wieś i pułk wojska. Widać, że dziewczyna lubi ten "sport". Może cię wiele nauczyć. Ale istnieje obawa, że będzie ci się puszczać na lewo i prawo. Tak już to jest w życiu.

Odnośnik do komentarza

Moze byc to problem bo 16 lat i wspołzycie to dość niska granica. Jezeli Cie to przerasta i nie mozesz tego zaakceptować do końca to jak wyobrażasz sobie z nią dalsza relacje? To juz było i tego nie zmienisz. Albo to akceptujesz albo nie.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

spytaj jak się zabezpieczała przed ciążą, bo jeżeli dawała dupy tak sobie, czyli bezmyślnie i nie zaciążyła, to pewnie jest bezpłodna. Wiążąc się z nią pewnie chciałbyś zasadzić drzewo jak każdy normalny mężczyzna, a tu może być klapa. Małżeństwo bez dzieci, to martwe małżeństwo, najczęściej się rozpada. Jesteś w wieku, kiedy mężczyzna powinien znaleźć i chować se dziewczynę na przyszłą żonę. Radzę poczekać, teraz zaproponować jej seks sportowy niezobowiązujący, by prostata była zdrowa, a upatrzyć se dziewczynę 10 lat młodszą, poczekać do 32. lat i założyć rodzinę. Pamiętaj: im młodsza kobieta, tym zdrowsze dziecko, im starszy mężczyzna tym mądrzejsze.

Odnośnik do komentarza
Gość Problem432432

Zanim z nią zacząłem bardziej na poważnie wiedziałem że nie jest dziewicą, ale nie spodziewałem się że mogła tak wcześnie zacząć. Czuję że muszę się zapytać jej czy robiła coś innego oprócz tradycyjnego seksu z kimś więcej niż tylko z dwoma byłymi. Boję się trochę tej odpowiedzi. Może jestem głupi i naiwny ale naprawdę ją kocham i myślę że ona mnie też.

Odnośnik do komentarza

U nas to chłopak miał inną przede mną ja byłam dziewicą. By mi to wynagrodzić i zrównoważyć zaproponował seks grupowy i ja miałam podać liczbę kochanków. Wybrałam trójkę i to naprawdę wynagrodzenie gdyż miałam kilka silnych orgazmów.  Pomimo orgii dalej się mocno kochamy z chłopakiem. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...