Skocz do zawartości
Forum

Masturbacaja a seks


Gość aleksander225

Rekomendowane odpowiedzi

Gość aleksander225

Witam. Mam 18 lat i mam problem. Od jakiegoś czasu uprawiam seks z moją dziewczyną. Otóż masturbacja zajmuje mi z 2min, a seks coś koło 30-60min (z 2 razy skończyłem po 10 min). Zdarza się też, że nie moge dojść. Używamy prezerwatyw. Od czego może zależeć, że mam taki problem z dojściem? I jeszcze jeden mam problem. Jak leże z nią to staje mi, lecz gdy ją już rozbiore to nie chce już powstać

Odnośnik do komentarza
Gość Do Autora

Nieumiejętną masturbacją, zapewne na sucho, wyrobiłeś nawyk silnego tarcia, pomijając sferę psychiczną, zatem teraz by ci stanął musisz użyć papieru ściernego drobnoziarnistego.
Drobna rada:
1. naucz siurka reakcji na delikatne pocieranie. Zrób tak: umyj siurka, nałóż na główkę kilka kropel lubrykanta KY i kilka kropel na dłoń. Dłonią niczym pochwą głaszcz delikatnie żołądź aż do wytrysku.Po wytrysku umyj go i hartuj zimną wodą. Codziennie zmniejszaj siłę tarcia, a po 0,5 roku ćwiczeń nauczysz ch*ja kultury.
2. nie używaj gumki; niech dziewczyna wybierze dni niepłodne, wsunie se do pochwy globulkę Oval Patentex, odczekasz 10 minut i możesz spuścić się do środka. Przy następnej kopulacji nowa globulka!!! Zaraz po kopulacji dziewczyna nie może się podmywać, bo rozcieńczy środek plemnikobójczy.

Odnośnik do komentarza
Gość aleksander225

Mamusia mówi, że ja nie rosnę i nowej sukienki nie chce mi dać, a już rosnę 18-tą wiosnę i pod stanikiem dobrze mi znać. Miałam kochanka ulubionego, który przynosił mi róży ulubiony kwiat. Raz w łóżku leżę już rozebrana, on przyszedł do mnie i szepnął w ucho: ach ma kochana jak bardzo kocham Cię.. I tak zasnęłam w jego objęciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic. A gdy minęło 9 miesięcy, mały bękarcik przyszedł na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo taką miłość niech trafi szlag!!!! Aleksander

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...