Skocz do zawartości
Forum

Fantazje erotyczne


maria35

Rekomendowane odpowiedzi

dziwcze to zdrowe tak sobie porozmawiaci wkzdym normalnym zwiasku mowimy o naszych snach pragnieniach a nie raz budzimy sie z budyniem w pidzamce to normalny zdrowy obiaw jak i u kobiety ze budzi sie mokra i chce opowiedziec swojemu wladcy waszych serc

Odnośnik do komentarza

Jestem bardzo otwarta w sprawach seksu jeżeli chodzi o dyskusje z przyjaciółmi, kobietami czy też mężczyznami, jednak co śmieszne mam problem z mówieniem o własnych fantazjach czy chęciach przy moim partnerze co jest dla mnie swoistym problemem, którego nie pojmuję. Czemu blokuję się najbardziej przy nim ? Uważam, że to bardzo istotne aby potrafić rozmawiać ze sobą o takich sprawach.

Odnośnik do komentarza

Nie, to nie kwestia jego konserwatywności, jest raczej bardzo otwarty i jesteśmy spójni w naszych pragnieniach z tym, że wynikają one z jego inicjatywy, bo ja się blokuję. Może znamy się nie wystarczająco długo ? Zapewne coś w tym jest, iż obawiam się jego reakcji nawet jeżeli to głupota, bo zapewne nie doczekałabym się reakcji negatywnej. Nie powiem, drażni mnie to, a jednocześnie niewiele umiem w związku z tym wskórać.

Odnośnik do komentarza

Ja kiedyś tam w zamierzchłych czasach miałam ochotę na to, żeby mój facet (były) po prostu przyszedł, zerwał ze mnie ciuchy i zrobił co trzeba.. taki ostry i szybki numer. Chciałam być w 100% zdominowana, nie wiem dlaczego... Jestem urodzonym przywódcą, lubię rządzić, ale denerwowało mnie, że on był w tych sprawach strasznie uległy.

All this pain is an illusion.

Odnośnik do komentarza

co do pani loo moze ty zacznij pierwsza ten temat w praktyce,troszkie jestem zaszokowany i zdenerwowany ze ukrywacie takie cudowne fantzjie i nie zwiezacie sie swoim partnerom,a oni w koncie siedza i maza sobie by wziasc swoja partnerke w kuchni na stole i uzyc co nie kturych produktow, faktem jest ze po calym tym przyjemnym robienia balaganu , ciezko znalesc chetnego do sprzatania ow pomieszczenia zwanym kuchnia,zadko ale pomoge male co nie co,

Odnośnik do komentarza

~pancio
faktem jest ze po calym tym przyjemnym robienia balaganu , ciezko znalesc chetnego do sprzatania ow pomieszczenia zwanym kuchnia

Zaraz, jak to ciężko?? Chyba, jak obydwoje nabałaganili, to oboje sprzątają, no nie? Chyba, jak ktos jest w dojrzałym związku, to nie trzeba mu takich rzeczy tłumaczyc. Ech... I miej tu człowieku cierpliwość do ludzi...

Odnośnik do komentarza

Ja chciałbym by podczas snu moja dziewczyna nad ranem zawiązała mi po cichu oczy,
Zakneblowała usta i przywiązała do łóżka, rozebrała mnie do naga i zaczęła robić ze mną co chce, siadać mi na twarzy,
Robić laskę , nadziewać się na mojego penisa, ja nie wiedziałbym co się dzieje, kto to robi, i dopiero po wszystkim, po tym jak trysnąłbym jej do cipki
Zerwałaby mi opaskę z oczu i powiedziała kochanie wszystkiego najlepszego w twoje urodziny.

Odnośnik do komentarza

Kurczak1999
Mówimy o fantazjach a wy już znów na ziemię sprowadzacie faceta...

Oj tam, zaraz sprowadzamy na ziemię ;)

Kurczak1999
Nie miałbym nic przeciwko by moja dziewczyna pozowała w jakimś magazynie dla Panów :)

A to nie tyczy się raczej tego wątku na Urodzie? Chociaż w sumie, jesli ktos ma też taką fantazję, to do tego tematu mogłoby pasować...

Odnośnik do komentarza
Gość Michałek29

Też bym chciał zobaczyć moją dziewcznę w magazynie dla panów , by inni mogli tylko się podniecać a ona jest moja. Zresztą podnieca mnie jak inni się gapią na moją pannę lub komplementują jej wdzięki jak gdzieś idziemy razem. Czasem ją nakłaniam by założyła coś zwiewnego, czy to mini spódniczka, czy duży dekolcik .

Odnośnik do komentarza
Gość zboczeniec

Moja fantazja jest taka.
Impreza u kolegi na działce, grill, wódka, tańce. Sporo znajomch impreza się kręci jak szalona
W nocy gdy wszyscy są już pijani w sztok padam na łóżko w sypialni mając zamiar spać, łóżko jest duże
obok śpi przykryta kocami jakaś para po chwili zanim zdążyłem usnąć wpada mój kumpel z dziewczyną jest ciemno
ale gdy oczy się przyzwyczajają do ciemności można zobaczyć sylwetki jej i jego.
On zaczyna ją rozbierać kładą się obok mnie do wielkiego łóżka myśląc że ja już spię jak kamień i zaczyna ją rżnąć jak drwal :)
Po wszystkim kończy w niej, i kładzie się obok pijany momentalnie zasypia. Natalia dochodzi do siebie i błagalnym
tonem mówi "Marcin było wspaniale padam z nóg, ale błagam wyliż mi moją c**** bo naprawdę umieram z rozkoszy,
jest ciemno, wpdam na szatański pomysł.... chyba wiecie co zrobiłem wylizałem ją do czysta :)
Jej wspaniały nektar zmieszał się ze spermą kumpla, było w tym coś co podniecało mnie tak że liżac jej
wpasniałą c**** nasączoną słodkim nektarem jednocześnie zwaliłem sobie konia, tryskając bezwstydnie na jej krocze.
I pdałem obok poprzednika na łóżko spać.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...