Skocz do zawartości
Forum

Czy z niepełną stulejką mogę uprawiać seks?


Gość D...m

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Karolina Ks

Wraz z koleżankami założyłyśmy Klub Sexu, dzięki temu rejestrując się dołączasz do mojej i moich koleżanek klubu!

Pokazy Nago, Sex Randki, Dyskretne Spotkania, zabawy przez kamerkę i wiele więcej czego zapragniesz. Setki dziewczyn z całej Polski (po prostu wpisujesz swoje miasto a strona wyszukuje Ci chętne dziewczyny z Twojej okolicy!:)

sexklub.pl

Każda dziewczyna na portalu jest dokładnie weryfikowana dzięki czemu masz pewność, że to REALNE osoby, które tak jak ty szukaja seksu, DYSKRETNYCH spotkań, dobrej zabawy i mega wrażeń :)

Zapraszamy zarejestruj się Dołącz do Nas i przekonaj się sam :) +21

http://sexklub.pl

Odnośnik do komentarza
Gość odpowiedź

Tak, możesz wsadzić chorego ch*ja do pi*dy, i możesz nawet po godzinie kopulacji wyzwolić jej kilka orgazmów, możesz zarżnąć babę na śmierć, a sam się nie spuścisz!!!
Czyli będzie to taka przyjemność jak z lizania cukierka przez szybę. A tą szybą będzie napletek przyrośnięty do żołądzi, inaczej stulejka..

Odnośnik do komentarza
Gość geneza  stulejki

zaniedbania w higienie intymnej od wczesnej młodości, polegającej na braku mycia penisa przy ściągniętym napletku. Wtedy właśnie pod napletkiem gromadzi się mastka i poprzez dostanie się tam moczu powstaje bakteryjny stan zapalny powodując przyrośnięcie napletka do żołądzi.
W pewnych kulturach, przy braku wody i mydła zamiast mycia z oczywistych powodów, praktykuje się bandyckie/okaleczające obrzezanie u chłopców/mężczyzn..Najgorsze, że w tych kulturach praktykuje się również obrzezanie( wycięcie łechtaczki) u dziewcząt/kobiet .

Odnośnik do komentarza
Gość Karolina Ks

Mamusia muwi, rze ja nie rosnę i nowej sókienki nie chce mi dać. A ja jusz rosnę 15-tą wiosnę i pod stanikiem dobże mi znać.
Miałam kohanka ulóbionego, ktury przynosił ruży ukochany kfiat. Raz w łuszku lerzę jusz rozebrana, on mocno chycił za me kolana i szepnął w ócho: ach kocham Cię. I tak zasnęłam w jego objenciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic..
A gdy minęło 9 miesiency, mały benkarcik przyszet na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo takom miłość niech trafi szlag. Karolina

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...