Forum Seks

Czy mam Stulejke

Bfxy

Bfxy

Witam, mam 15 lat jak w temacie chciałbym się dowiedzieć czy nie mam stulejki. Bez wzwodu umiem ściągnąć napletek i mnie nie boli. A wzwodzie lekko mnie boli jak ściągam.

• czy-mam-stulejke_7132.jpg
  • czy-mam-stulejke_7133.jpg
205611 bfxy Mężczyzna, 15 lat, Kędzierzyn-Koźle

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~tede22

~tede22

Coś może być na rzeczy. Napletek jest już całkiem odklejony, ale po zsunięciu wygląda jakby był nieco zwężony zaraz za żołędzią. Spróbuj bardziej odciągnąć skórkę w kierunku moszny, wtedy powinno być bardziej widać czy nie jest przewężony.
Czy możliwe jest zsunięcie podczas wzwodu, czy ból uniemożliwia to?

Bfxy

Bfxy

Jest możliwe zsunięcie poza żołądź, przy tym jest lekki ból

• czy-mam-stulejke_7138.jpg
205611 bfxy Mężczyzna, 15 lat, Kędzierzyn-Koźle
~tede22

~tede22

W sumie nie widać za wiele...
Generalnie wygląda na trochę zaczerwieniony od środka. Miałeś kiedyś jakieś zapalenie albo jakieś inne problemy? Czy w przeszłości sprawdzał ci go lekarz na bilansach?

~Do dziecka

~Do dziecka

chłopcze, prawdziwa stulejka to przyrośnięty napletek do żołądzi, i to jest kalectwo, które trzeba zoperować, bo z seksu taka przyjemność jak z lizania cukierka przez szybę. Ty nie masz stulejki, tylko nierozćwiczony napletek!! Zatem waleniem konia możesz go rozćwiczyć i uniknąć obrzezania. Technika masturbacji: na widoczną część główki i dłoń lejesz kilka kropel olejku bambino i dłonią niczym pochwą walisz konia aż do wytrysku. Po wytrysku myjesz siurka i hartujesz zimną wodą. Po miesiącu ćwiczeń zapomnisz o dolegliwości.

~info dla brudasów

~info dla brudasów

napletek może przyrosnąć do główki w wyniku braku mycia c*uja przy ściągniętym napletku, kiedy to mastka i brud powoduje stan zapalny i przyrośnięcie napletka, co w medycynie zwie się stulejką.
Obowiązkiem każdego chłopa jest nie tylko przed i po seksie, ale codzienne mycie ch*ja. W przeciwnym razie dopada chłopa brudasa kalectwo pn. stulejka lub jeszcze gorszy załupek. Notabene, załupek to chorobliwe zejście napletka w rowek okołożołądziowy i tak silne ściśnięcie główki, że zanika dopływ krwi, powstaje, martwica i tak kurewski ból, że jedyną ulgą jest amputacja penisa i założenie rurki z kranikiem, tylko do siusiania; seks możliwy tylko w marzeniach sennych.

~onkaY

~onkaY

ja po lewatywie daję z rozkoszą, ale:

mamusia mówi, że ja nie rosnę i nowej sukienki nie chce mi dać, a już rosnę 15-stą wiosnę i pod stanikiem dobrze mi znać. Miałam kochanka ulubionego, który przynosił mi róży ulubiony kwiat. Raz w łóżku leżę już rozebrana, on przyszedł do mnie i szepnął w ucho: ach ma kochana jak bardzo kocham Cię.. I tak zasnęłam w jego objęciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic. A gdy minęło 9 miesięcy, mały bękarcik przyszedł na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo taką miłość niech trafi szlag!!!!