Skocz do zawartości
Forum

srospaczona


Gość y...o

Rekomendowane odpowiedzi

Tak nieszczęśliwie się przewróciłam, że upadając przez nogę od stołka straciłam dziewictwo. A mój chłopak jest ciągle przekonany że ją jestem. i niedługo chcieliśmy podjąć współzycie.
Jak żyć? Czy da radę jakoś to zszyć?

Odnośnik do komentarza
Gość Ucho 23

Jak w kawale:
facet zastrzega się przed ślubem, że tylko z dziewicą się ożeni. Ponieważ panna młoda miała cnotę podziurawioną jak durszlak, więc wali do gina po poradę i ew. zabieg. . Gin wydobywa błonę bębenkową z lewego ucha, wszczepia do pizdy, inkasuje ile trzeba i po sprawie.
Tuż przed ślubem idą obydwoje na spacer, a kawaler zaleca się do przyszłej żony, obejmuje ją i szepce do lewego ucha, a kobieta podnosi nogę jak suka i mówi co, co kochanie.
Wniosek: przeszczepić błonę bębenkową uszną w miejsce przedziurawionej błony dziewiczej.

Odnośnik do komentarza

Mamusia mówi, że ja nie rosnę i nowej sukienki nie chce mi dać, a już rosnę 17-stą wiosnę i pod stanikiem dobrze mi znać. Miałam kochanka ulubionego, który przynosił mi róży ulubiony kwiat. Raz w łóżku leżę już rozebrana, on przyszedł do mnie i szepnął w ucho: ach ma kochana jak bardzo kocham Cię.. I tak zasnęłam w jego objęciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic. A gdy minęło 9 miesięcy, mały bękarcik przyszedł na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo taką miłość niech trafi szlag!!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...