Skocz do zawartości
Forum

Prawdopodobieństwo ciąży?


Gość Nabkd

Rekomendowane odpowiedzi

17 dni po okresie doszło do zbliżenia , partner nie miał wytrysku, ani we mnie nie wszedł. Jedynym zblizeniam było dotknięcie penisem mojej łechtaczki, czy jest możliwość zajścia w ciążę? Nie uprawialismy seksu, dotknął mnie tylko penisem, oraz włożył palce. Proszę o odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Gość Magda 21

Jest prawdopodobieństwo nie cionży a zaburzeń psychicznych, więc wal najpierw do gina, by cię wyśmiał, a później do psychiatry, by ci przepisał leki adekwatne dla czubków.
A tak po prawdzie i już bez ironii, to facet musiałby być po świeżym zwaleniu konia, by mieć śladową ilość spermy na czubku chuja i palcach.
Jak widzisz w ciążę można zajść bez seksu, czyli bez przyjemnej kopulacji z wytryskiem spermy. Jak zechcesz chłopaka "uziemić", to zwal mu konia do dłoni i takie zaspermione palce wsadź se do pizdy. Wtedy ciąża, dziecko i męża będziesz miała jak w ruskim banku.

Odnośnik do komentarza

Miałam kochanka ulubionego, który przynosił róży ukochany kwiat. Raz w łóżku leżę już rozebrana, on mocno chwycił za me kolana i szepnął w ucho: ach kocham Cię. I tak zasnęłam w jego objęciach, bo wtedy nie bolało nic.
A gdy Mamusia mówi, że ja nie rosnę i nowej sukienki nie chce mi dać. A ja już rosnę 15-stą wiosnę i pod staniczkiem dobrze mi znać.
minęło 9 miesięcy, mały bękarcik przyszedł na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo taką miłość niech trafi szlag.
Jakiś ch*j wlazł do pliku i zmienił szyk!!!! Czyżby to był Konrad & jego dziewczyna? Przecież to przestępstwo podlegające karze sądowej gdybym zgłosił na policję internetową!!!!! Niepotrzebnie dałem mu hasło do konta na tlenie!!!!! Po jakimś czasie zmienić hasło i usunąć „Mobilnego informatyka”

Mamusia mówi, że ja nie rosnę i nowej sukienki nie chce mi dać, a już rosnę 22-gą wiosnę i pod stanikiem jeszcze mi znać. Miałam kochanka ulubionego, który przynosił mi róży ulubiony kwiat. Raz w łóżku leżę już rozebrana, on przyszedł do mnie i szepnął w ucho: ach ma kochana jak bardzo kocham Cię.. I tak zasnęłam w jego objęciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic. A gdy minęło 9 miesięcy, mały bękarcik przyszedł na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo taką miłość niech trafi szlag!!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...