Skocz do zawartości
Forum

Problem z 1 razem


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wraz z moją dziewczyną mamy problem. Planujemy mieć ten pierwszy raz, ale nie jak nie wychodzi. Jeśli chodzi o podniecenie dziewczyny i wilgoć to wszystko w porządku. Natomiast gdy tylko zaczynamy próbę to dziewczyna ma okropny ból i prosi bym przestał. Próbowaliśmy używać różnych prezerwatyw takich jak zwykłych jak i Durex extra safe. Problemu również nie ma gdy próbuję włożyć palca gdyż wtedy dziewczyna nie czuje bólu. Myślę czy to błąd który ja wykonuję podczas wkładania? Staram się robić to delikatnie (razem z dziewczyną się co do tego zgadzamy) , lecz po sekundzie dziewczyna odczuwa jakbym robił to mocno. Mówi że ma odczucie jakby tego nie dało się wcisnąć. Można też od razu wykluczyć stres (słowa dziewczyny). Jeśli chodzi o terminy prób to zawsze jest tak że nie musimy się bać że zaraz ktoś wejdzie do mieszkania. Liczę na pomóc co można zrobić by w końcu nam to wyszło.

Odnośnik do komentarza
Gość dla chłopca

Ciasna piczka, sucha guma, za gruby siurek, powoduje duże bolesne tarcie! Kup dildo cieńsze od twojego siurka, posmaruj lubrykantem KY i zobaczysz, że wlezie niczym palec, czyli bez bólu. Dildem możesz wyzwolić jej orgazm, a ona tobiepóźniej buzią.
Jak już jej piczka nauczy się dilda, to możesz spróbować siurka włożyć, ale gołego i posmarowanego KY. Na ten 1-szy raz niech dziewczyna wsadzi se do pochwy globulkę Oval Patentex
i wybierze dzień niepłodny. Wtedy możesz się spuścić do cipki bez ryzyka ciąży.

Odnośnik do komentarza
Gość dla chłopca

11 dni przed spodziewaną miesiączką to dni niepłodne. Przed kopulacją musisz umyć siurka a ona cipkę. Po kopulacji z wytryskiem tak samo, bo będziecie jechać zgniłymi śledziami!!

Odnośnik do komentarza
Gość Maniakklusek

Mamusia mówi, że ja nie rosnę i nowej sukienki nie chce mi dać, a już rosnę 17-tą wiosnę i pod stanikiem dobrze mi znać. Miałam kochanka ulubionego, który przynosił mi róży ulubiony kwiat. Raz w łóżku leżę już rozebrana, on przyszedł do mnie i szepnął w ucho: ach ma kochana jak bardzo kocham Cię.. I tak zasnęłam w jego objęciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic. A gdy minęło 9 miesięcy, mały bękarcik przyszedł na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo taką miłość niech trafi szlag!!!!

Odnośnik do komentarza

Próbowaliście zacząć od minetki? Wtedy jeszcze lepszy poślizg

Nigdy nie zrobiłem tego z dziewicą - nigdy nie kręciło mnie bycie nauczycielem seksu :D Tak więc nie znam się na dziewicach, ale...czy ona ma jeszcze tą słynną błonę dziewiczą, czy pozbyła się tego np. paluszkami? Jednak może warto włożyć paluszka, potem drugiego i tymże sposobem przebić to, odczekać kilka dni i spróbować normalnie kutaskiem? :)

Spróbuj dać jej orgazm palcami, albo ustami. Potem jako runda druga zabierz się za nią swoim sprzęcikiem :)

Odnośnik do komentarza

~gitan
Próbowaliście zacząć od minetki? Wtedy jeszcze lepszy poślizg

Nigdy nie zrobiłem tego z dziewicą - nigdy nie kręciło mnie bycie nauczycielem seksu :D Tak więc nie znam się na dziewicach, ale...czy ona ma jeszcze tą słynną błonę dziewiczą, czy pozbyła się tego np. paluszkami? Jednak może warto włożyć paluszka, potem drugiego i tymże sposobem przebić to, odczekać kilka dni i spróbować normalnie kutaskiem? :)

Spróbuj dać jej orgazm palcami, albo ustami. Potem jako runda druga zabierz się za nią swoim sprzęcikiem :)

Błonę jeszcze ma, sposób że najpierw minetka a potem druga runda też już był, niestety nic, ciągle ból.

Odnośnik do komentarza
Gość Ginka34

~gitan
W takim razie spróbujcie pozbyć się tej błonki manualnie :)

SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
Grzebanie palcami może tylko wprowadzić infekcję i nabawić choroby, najbezpieczniej iść do gina i niech usunie to operacyjnie, czyli skalpelem chirurgicznym.
Ale wydaje mi się, że dildem posmarowanym KY może rozćwiczyć pizdę.

Odnośnik do komentarza

ja ostatnio spuściłem się nad łechtaczką, rozprowadziłem spermę palcem wokoło i do pochwy. Tak dobre było smarowanie spermą, że siurek wlazł jak w masło. Po tym spuściłem się jeszcze 3 razy. Nic a nic ją już nie bolało, kwiczała z rozkoszy jak świnka.

Odnośnik do komentarza
Gość dziesięć razy

Na pewno jesteś na mnie rozgniewana, bo drugi tydzień już uchodzi, a ja nie piszę jak mi się powodzi. Sądzę, że nie zrozumie twoja główka mała, gdy tylko się dowiesz żem Witkowi dała. Po hucznym weselu i całej zabawie, gdy tylko trzech zostało w bawialni, Witek mię pod rękę wiódł do sypialni. Podszedł do mnie mój kochany, i szepnął do uszka czule: ach połóż się kochanie. Zgasił światło, bo się rumieniłam, zaczął ściągać spodnie i koszulę, ja też szybciutko wszystko z siebie ściągałam, aż w samej haleczce się ostałam.
Wicio, ach chodź mój skarbie kochany, przytulił się do mnie czule, legł na moim ciele, że oddechu nie stało mi wiele.Rozłożył mi nogi a ja ciągle jakiś przedmiot odpychałam jak diabła z rogami. Czułam jak owe narzędzie coś szuka, dotyka mnie wszędzie. Aż wreszcie znalazł, tam gdzie otwarte ciało, tam się wpakowało i nagle czuję jak owe narzędzie ubodło mnie jak diabeł rogami. Wtedy Witka objęłam nogami, krzycząc jeszcze, jeszcze mój kochany. Wicio szybciej zaczął pracować i swój koniec do dziurki pakować, i tak się rozczuliliśmy jak tłok samochodu, jak Wicio do przodu, to i ja do przodu oczywiście dupkę swą cofałam sprężyście. Po chwili tarcia, przyznam rozkosznego, pod dupką poczułam coś mokrego. Witek chwilę sapał, odsunął się i leżał nieruchomo bezładnie, ja wtedy do swej rączki wzięłam, ten twardy instrument, co się tak go bałam. I nagle ożył, wtedy go ostrożnie do swej dziurki przytknęłam, i Wicio znów zaczął pracować i swojego siurka do dziurki pakować. I tak żeśmy 10 razy powtarzali, choć ja chciałam jeszcze Witek nie mógł dalej. Dzisiaj już z samego rana proszę Witka by czym prędzej kładł się między me kolana. Jego szept, pieszczoty ciągle w myśli knuję, i choć jego przy mnie nie ma, miłość w myśli czuję, a tego Tobie z całego serca koleżanka życzy. Milka

Odnośnik do komentarza
Gość skalpel34

~Ginka34
~gitan
W takim razie spróbujcie pozbyć się tej błonki manualnie :)

SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
Grzebanie palcami może tylko wprowadzić infekcję i nabawić choroby, najbezpieczniej iść do gina i niech usunie to operacyjnie, czyli skalpelem chirurgicznym.
Ale wydaje mi się, że dildem posmarowanym KY może rozćwiczyć pizdę.

FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF
Skalpel, brzmi strasznie, ale to nic takiego, ponieważ zabieg jest w pełnym znieczuleniu miejscowym.

Odnośnik do komentarza


ja ostatnio spuściłem się nad łechtaczką, rozprowadziłem spermę palcem wokoło i do pochwy. Tak dobre było smarowanie spermą, że siurek wlazł jak w masło. Po tym spuściłem się jeszcze 3 razy. Nic a nic ją już nie bolało, kwiczała z rozkoszy jak świnka.

Uwaga! To podszywaniec, to nie byłem ja!

P.S: DEBILE OGARNIJCIE SIĘ! Autor, to chociaż dziewczynę ma, a wy hejterskie ciołki siedzicie przy kompie i konia walicie - wyjdźcie z domów, ruszcie dupy sprzed kompa i zróbcie coś pożytecznego - NIKT WAS TU NIE CHCE!!! KOGO TO ŚMIESZY??? WAS? WY NIKOGO NIE OBCHODZICIE, O TO CHODZI!

Odnośnik do komentarza
Gość do Lesia8

Chłopie sama erekcja to ch*j jeżeli nie masz się czym spuścić.
To jak wreszcie do chuja pana, po tym zasranym IQmanie, tylko ci stoi czy również tryskasz obficie spermą? Jeżeli tryskasz spermą, to ile czasu możesz szorować chujem w piździe, zanim się spuścisz? Coś podejrzewam, że ściemniasz, a faktycznie walisz konia, i to brudnymi łapami.

Odnośnik do komentarza
Gość do PT baranów

cytat:

~Lesio8

Jak dla mnie IQman jest obecnie najskóteczniejszym
śrotkiem wspomagającym potencję, jaki obecnie morzna kópić, U mnie reakcje organizmu, rze tak napisze rewelacyjne

SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
Kiego grzyba ciągle mylicie pojęcia i za potencję uważacie erekcję, pomijając ejakulację?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Prawdziwa potencja seksualna u mężczyzn to 7 wytrysków za spotkanie w tak krótkim czasie, by zdążyć wyzwolić
3 orgazmy kobiecie, zanim ch*j sflaczeje.

Odnośnik do komentarza

dzienki IQmanowi zdolny jeste, waląc konia, spuścić się tszy razy pot rzont. Nie wiem czy dam rade powtórzyć to z mojim chłopakiem. Czy jest jakaś zasadnicza różnica miendzy dupami? Jeśli jest, to która lepsza?

Odnośnik do komentarza
Gość Mahomet

P.S: DEBILE OGARNIJCIE SIĘ! Autor, to chociaż dziewczynę ma, a wy hejterskie ciołki siedzicie przy kompie i konia walicie

---------------------------------------------------------------------------------

A po co miec dziewczyne? Ja tam dziewczyny nie mam a rucham sobie swoja sąsiadeczkę za płota. Bycie w zwiazku to głupota. Ja tam lubie zawsze ułatwiac życie i chadzać drogami na skróty hehe

Odnośnik do komentarza

To forum jest denne, nie to co kiedyś - admini zrobili sobie chyba dłuższe wakacje, albo pełną wyjebkę ogłosili...


~gitan • 03.05.2018, 20:31

dzienki IQmanowi zdolny jeste, waląc konia, spuścić się tszy razy pot rzont. Nie wiem czy dam rade powtórzyć to z mojim chłopakiem. Czy jest jakaś zasadnicza różnica miendzy dupami? Jeśli jest, to która lepsza?

To oczywiście nie byłem ja ;)


A po co miec dziewczyne? Ja tam dziewczyny nie mam a rucham sobie swoja sąsiadeczkę za płota. Bycie w zwiazku to głupota. Ja tam lubie zawsze ułatwiac życie i chadzać drogami na skróty hehe

Powiem tak - mówiłem podobne rzeczy przez całe życie. Wykorzystywałem dziewczyny na potęgę, zaliczałem i nie oglądałem się za siebie. Jednak pewnego razu poszedłem do łóżka z dziewczyną, która okazała się inna - nie była tępą szmatką jak reszta. W miarę regularnie spotykaliśmy się na sex, ale w końcu poczuliśmy to coś - miłość - czułem pod skórą CZŁOWIEKU, WJE*AŁEŚ SIĘ W BAGNO , ale stwierdziłem, że dam się temu porwać, bo ta dziewczyna jest tego warta. Rok czasu minął i nie żałuję

I tym optymistycznym akcentem kończę swoje wypowiedzi w temacie - NIC JUŻ NIE NAPISZĘ, BO ZARAZ JAKIŚ KMIOT SIĘ PODSZYJE ;) OD TEGO MOMENTU COKOLWIEK BĘDZIE NAPISANE POD NICKIEM gitan TO NIE BĘDĘ JA! :)

Autorze, życzę ci, żebyś w końcu zamoczył! :D Grunt, że chcą obie strony :D Spróbujcie przebić tą błonkę, poczekać aż pipeczka się zagoi i spróbować normalnie - GOOD LUCK! :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...