Skocz do zawartości
Forum

Szybka erekcja i opadający penis a impotencja


Gość simim

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
mam 25 lat jestem biseksualista, zawsze spotykałem sie z kobietami i wydawało mi sie ze wszystko jest ok...
ale kiedy zaczepem spotykać również facetów ( od okolo 3 miesięcy) szybko zrozumiałem ze z moim penisem jest cos nie tak...
mianowicie podczas pieszczot bardzo szybko osiągam erekcje ale również bardzo szybko ja tracę nie mam pojęcia dlaczego...
właściwie to nie jestem w stanie odbyć stosunku ponieważ bardzo szybko tracę erekcje nawet jeśli penis jest twardy- to przy probie stosunku momentalnie opada-rowniez z kobietami bylo podobnie...
Biorę od 6 tygodni suplement diety ale to również nie pomaga w dodatku właściwie nie dochodzę, potrzebuje bardzo długiego czasu żeby mieć wytrysk, przez 15 lat właściwie nagminnie sie masturbowałem i tylko w określony sposób masturbując sie moge osiagnac orgazm w zaden inny sposób nie jest to mozliwe...
Byc moze moj penis przyzwyczaił sie do dotyku mojej reki i nic innego bardziej go nie podnieca???
Przy masturbacji nie mam problemu z utrzymaniem wzwodu, również poranne wzwody sa długie...
dodam jeszcze jesli to sie przyda ze pije około 7 kaw dziennie i pale ponad paczkę papierosów..
czy to możliwe ze jestem impotentem????
bardzo mnie to martwi proszę o jakaś odpowiedz...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...