Skocz do zawartości
Forum

Utrata dziewictwa po pierwszym razie


Gość ByMartynax3

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ByMartynax3

Dzisiaj uprawialam po raz 1 sex z chlopakiem i strasznie mnie bolalo, kiedy sprawdzalam w domu czy mam blone to wlozylam calego palca i czulam takie cos gumowego i rozciagliwego czy to jest blona dziewcza?

Odnośnik do komentarza
Gość DosiaZosia

A mnie bardziej zastanawia metoda, jaką sprawdzałaś czy jesteś dziewicą, bo gdyby okazało się, że faktycznie nią jesteś, a wsadziłabyś sobie palce rozciągając błonę, to też niewiadomo, czy później byś jeszcze nią była…

Odnośnik do komentarza

przerwanie błony dziewiczej czy nie przerwanie nie świadczą o byciu dziewicą. Wydaje mi się, że skoro uprawiałaś seks ( nie ważne czy doszło do przerwania czy nie) to dziewicą nie jesteś. Dziewice nie odbywają stosunków, skoro się kochałaś to.... wniosek jest prosty.

Kto walczy, może przegrać. Kto nie walczy, już przegrał. Bertold Brecht

Odnośnik do komentarza

Asioook ma racje. Dziewica nie jesteś, bo seks to seks (seks oralny to też seks, a błony dziewiczej nie przerywa). natomiast błona wcale nie musiała pęknąć, bo niektóre kobiety maja bardzo mocną, wytrzymała i rozciągliwą błonę. Słyszałam nawet, że niektórym kobietom błona pęka dopiero podczas porodu!

"My own business always bores me to death, I prefer other people's" - O. W.

Odnośnik do komentarza

To zależy o jakim dziewictwie mówimy. Jeżeli o fizyczne - to wystarczy przebić błonę ( nie przebijesz nadal jesteś dziewicą). Dziewictwo psychiczne wiążę się z samą decyzją podjęcia współżycia i samym aktem - i wcale tu błona nie musi być przerwana, wystarczy, że odbył się stosunek.

Odnośnik do komentarza

Chodzi mi oto, że jak się uprawia seks analny czy oralny to jakie z was dziewice....
Sama błona dziewicza o niczym ie świadczy, czasami kobiety rodzą się bez wykształconej błony dziewiczej, czasami tracą ją ze względu na różne wypadki czy uprawianie sportu. I co takie kobiety od urodzenia nie są dziewicami.....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...