Forum Seks

Seks analny... pomocy

~Iwonaa1

~Iwonaa1

Czy od seksu analnego może się opóźnić Okres? Chłopak doszedł we mnie więc nie ma obawy o ciążę :)

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Do Autorki

~Do Autorki

po pierwsze, po chuj ci taka śmierdząca forma seksu i zarazem ryzykowna z 2. powodów?:
1. możliwość nabawienia się brodawczaka rakotwórczego
2. możliwość ciąży, bo plemniki wypływając z dupy mogą zahaczyć o wargi sromowe.
Zatem wal po pomoc do Opieki Społecznej i złóż podanie o 500+, to będziesz miała na mleko i książkę pt. " Jak leczyć debilizm w dziedzinie seksu"

~Iwonaa1

~Iwonaa1

Mamusia mówi, że ja nie rosnę i nowej sukienki nie chce mi dać, a już rosnę 14-tą wiosnę i pod stanikiem dobrze mi znać. Miałam kochanka ulubionego, który przynosił mi róży ulubiony kwiat. Raz w łóżku leżę już rozebrana, on przyszedł do mnie i szepnął w ucho: ach ma kochana jak bardzo kocham Cię.. I tak zasnęłam w jego objęciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic. A gdy minęło 9 miesięcy, mały bękarcik przyszedł na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo taką miłość niech trafi szlag!!!!

~annaa 30

~annaa 30

do k*rwy jasnej, ile razy będziecie zawracać dupę taką niehigieniczną, szkodliwą i śmierdzącą formą seksu? Przecież nawet zwierzę nie rusza gówna, a Wy co, jesteście gorzej niż bydlęta?

~do autorki

~do autorki

jestes gorsza od zwierzaka,dupe ci rozerwie i gowna sie wywala z niej fuuuuuuuuuu.

~Hydroelektroryżer

~Hydroelektroryżer

A oczywiście, okres ci się rozleguluje i nie wiadomo kiedy będziesz krwawiła z d.py.

~do autorki

~do autorki

obciac fujare dla twojego zboczenca,a tobie rozerwac smierdzaca dupe i koniec paskudztwa ty dziweczko.

~hejc

~hejc

ty szmaciaro jestes brudaska i czeka cie hiw oj takie rzeczy wyprawiac ,wywiezc ciebie na taczce na pustynie i tam wysterylizowac ,odciac od smierdzacej roboty ty dziweczko...

~ciota

~ciota

z dupy zrobilas otwor do ruchania,lecz sie i to koniecznie,przepros na forum i obiecaj sie leczyc.

~ciota

~ciota

co innego ja, ciotą czyli dającym dupy stałem się w kiciu i nie z własnej woli; po prostu współmieszkaniec celi mnie zmusił do dawania dupy, no i później wpadłem w nałog. Byłem na leczeniu w Tworkach, i jestem już normalny, mam nawet żonę i dzieci.